Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kaptatok 20,30,40. szülina...

Mit kaptatok 20,30,40. szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Kerek szülinapra nagyobb ajándék volt?

Esetleg buli?

Örültetek?

Meséltek?



2012. szept. 6. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A 18.-on buliztam nagyot,nagyon nagyot,:) a 20ra nem emlékszem már ,hogy mit is kaptam,és hogy hol voltam,akkoriban szinte mindennap voltam egy buliban,a 30.-on otthoni kis baráti összejövetel volt,és ekkor már ismertem a leendő férjemet,de sajnos nem lehetett akkor velem,talán csak annyi,hogy volt tortám,előtte csak 25.-en volt,tortám.Nem szeretem már a születésnapom,34 leszek 30 után már nem tudok örülni,hogy megint idősebb lettem.
2012. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

20mrégen volt,de csak álltalános dolgokat kaptam,illetve pénzt mert habkell valami de nincs szezonja,vagy tudom hogy majd kell arra legyen meg a pénz (mert tanultam és a diák meló mindig elment)

30 ugyanaz.vagyis pénz az mindig jól jön.Haver elvitt nudibárba.

40majd leszek.

2017. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!