Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 90 éves szülinapi ajándék?...

90 éves szülinapi ajándék? Ötletekre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Nagymamám nemsokára a 90. szülinapját ünnepli.

Kedves, alkalomhoz illő ajándékkal szeretném majd meglepni.

Paraméterek: Mi kisgyerekes család vagyunk. Ő sajnos sokat fekszik, de szellemileg teljesen ép, vidám, jó humorú asszony. 3 gyermeke, 6 unokája, és 4 dédunokája van.

Csak komoly válaszokat szeretnék :)



2012. szept. 8. 14:05
 1/7 anonim válasza:
Fotóalbum,digitális képkeret.
2012. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy közös családi fotó mostanról, valami szép virágcsokor nem olyan intenzív illattal, sok puszi és ölelés. Esetleg 1-2 meleg holmi a hidegebb időszakra, zoknik, feéhrnemű, pulóver ilyesmi. És sok szeretet. Másra szerintem nincs szüksége.
2012. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%

Digitális képkeret 90 évesnek? Szegény azt se tudná, hogy kell bekapcsolni...


Fotóalbum jó ötlet. De biztos így is van sok képe rólatok.


Én csináltatnék neki 90 szál virágból egy kosarat (nekünk virágboltunk van, 90 szál szegfűből kb. 12ezer Ft egy kosár, szerintem az nem olyan egetrengetően drága, de az öröme kárpótol). Ennek biztosan nagyon örülne, nagymamámnak 80. szülinapjára tavaly 80 szál fréziából csináltunk neki kosarat, potyogtak a könnyei. :) Süssetek neki valami finom süteményt, tortát, ezeknek is biztos örül, a gyerekek is segíthetnek, díszíthetik a süteményt, amit saját kezűleg adnak át (pl. nagyobb méretű mézeskalács szíveket csináltok, a gyerekek meg feldíszítik).


Az ilyen kézzel készült dolgoknak sokkal jobban örülnek már az öregek, mint az akármilyen porfogóknak, és mivel mondtad, hogy ő már sokat fekszik, ezért nem is tudná hasznát venni. Én biztos ilyeneket találnék ki.

2012. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
családi krónika: kitölthető díszkötéses könyv, családfát, emlékeket lehet bele írni.
2012. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem egy csodás családi napra végyna a mama, persze virággal és egy nagy családi fotóval, amin mindenki rajta van. Egyértelmüen a fotóra és a virágkosárra voksolok.

Isten éltesse a nagyit!

2012. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hogy minek örvendene, mi az ami még érdekli, talán ezt ti tudjátok a legjobban.

Csak tippet tudok adni, mivel Nagytatám 4 éve volt 90 éves.

Mi is nagy család vagyunk, Tatának is a családi összejövetel volt a legnagyobb öröm. Mivel nyár volt, a gyümölcsösben, a kedvenc fái alatt terítettünk meg. Persze neki egy "trón" volt előkészítve az az asztal mellé, egy kényelmes karosszék. :)

Elkészítettük a kedvenc ételeit, finom tortát sütöttünk, süteményeket.

Kapott szép virágokat mindenkitől, de nem 90 szálast, csak szerényebb, szép csokrokat.

És mivel sokan voltunk gyerekei, unokák, dédunokák...és neki épp nem működött a tévéje, összepótolt a család és egy tévével leptük meg.

De ha szerényebbek a lehetőségek és lát olvasni, meg szeret is, a könyv is megteszi.

Mindenesetre a beállítottságtól függ, hogy mit kapjon, minek tud még örvendeni. Finom élelmiszerek amiket nem tud magának megengedni, egy finom sajt, vagy sonka, vagy gyümölcsök, csokoládé.

2012. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hozzáteszem (én írtam az előbb), hogy az időseknek nem számít az összeg, lehet az csekélység is, de örvendjen neki. Ezért írtam, hogy lehet fogyó árúban is gondolkodni, élelmiszerben, pl.
2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!