Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Hétfőn lesz a barátom szülinapja, az ajándékát megrendeltem, de még sehol nincs.

Figyelt kérdés
Van egy parfüm amit nagyon szeretett, de sajnos kifogyott. Már rég elhatároztam,hogy azt rendelem meg neki. Fel is kerestem az adott cégtől egy szépségtanácsadót, aki azt mondta,hogy 2 nap alatt kihozzák neki. Aggódok,mert egy webáruházban sem lehetett kapni,mondván megszűnt termék, de a cég honlapján fent van. Írtam a csajnak aznap,mikorra ígérte,hogy megrendeli,hogy sikerült-e. Megnézte, de nem válaszolt. Írtam neki tegnap,hogy mikor tudnám átvenni? Szintén semmi válasz,de ugye láttam,hogy látta az üzenetemet. Most itt állok ajándék nélkül kb. mert a csaj válaszra sem méltat. Van "b" tervem, de jó lenne tudni,hogy akkor most mi van azzal a parfümmel. Meg van e rendelve (,mert ha igen még 1-2 napot tudok vele várakozni),ha nem akkor meg vissza se ír? menjek vegyek meg egy másik parfümöt? mi az istent csináljak?
2012. szept. 8. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én harmadjára is írnék, és leírnám, hogy eddig kétszer nem reagált. Ha most sem mond valamit, hogy van-e vagy nincs parfüm, akkor a továbbiakban nem tartok igényt a parfümre.

Ha erre a levélre sem reagál, akkor innentől kezdve nem foglalkoznék vele. Jöhet a B terv. Ha meg ne adj isten 2 hét múlva ír hogy megvan a parfüm, nem reagálnék rá én sem.

2012. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
írtam neki ahogy javasoltad, megint megnézte és megint nem válaszolt..
2012. szept. 8. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jöhet a B terv. Ne foglalkozz vele többet.
2012. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
árban húzósabb lesz, de már nem tudok vele mit kezdeni... köszönöm ,hogy írtál :)
2012. szept. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!