Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ötlet ez egy fiú szülinapjára?

Jó ötlet ez egy fiú szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy nagyon jó fiú barátom születésnapja, akiről csak annyit elég tudni hogy 13 éves (lesz) és van egy lova.

Arra gondoltam hogy valami egyedi ajándékot adnék neki. Az ötletem a következő: Találtam egy oldalt, ahol készítenek egyedi füzeteket (és a lova fényképe lenne a füzet borítóján).

nem túl gyerekes ez az ajándék? Mert szerintem klassz ötlet, és én pl. örülnék egy ilyennek.


Ti mit szólnátok hozzá, vagy jó ötlet szerintetek?


Köszönöm a válaszokat!


ui: bocsánat, ha egy kicsit zavartan fogalmaztam!


14/L


2012. szept. 9. 20:28
 1/5 anonim válasza:

Szerintem kedves ajándék lenne :)

15/F

2012. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én mindig is ilyenre vágytam
2012. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet. Korrekt, életkornak megfelelő ajándék. Örülni fog neki
2012. szept. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mustachio válasza:
Nem akarlak megbántani , jó ötlet , meg minden. Csak az a gond hogy én is 13 vagyok és sok hülye van suliban (vagy csak a mi sulinkban) akik még azért is kiröhögnek mert a saját kutyád képét rakod a füzetedre.
2012. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na akkor örülök, ha ti is jó ötletnek tartjátok :)


Utolsó válaszoló: Hát azért csak nem ennyire gyökerek az osztálytársai, erre én is gondoltam :S De egyébként ha csak egy szimpla fotó a lóról, akár úgy is nézhet ki (maga a füzet), mintha boltban vették volna, tök egyszerű, átlagos ló.

2012. szept. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!