Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit írjak a könyv elejére?

Mit írjak a könyv elejére?

Figyelt kérdés
A barátomnap 20ik születésnapjára vettem ezt a könyvet: [link] Segítsetek kérlek, hogy pontosan mit írhatnék az elejére, és hogy, mert nem tudom, hogy szokás. Köszi előre a válaszokat.

2012. okt. 1. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Használd az egészségemre.
2012. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok szeretettel a 20. szülinapod alkalmából!

Aztán jókat!=)

2012. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon boldog születésnapot kívánok Péter!

Süss, főzz sok finomságot (nekem). :)


Szeretettel,

Kata

2012. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Én nem írnék semmit, ha írni akarok, veszek vagy csinálok egy képeslapot is. Nem szeretem, amikor bármilyen okból vagy célból belefirkálnak bármilyen könyvbe, így én sem szoktam. Inkább beleteszek egy üzenetet. Ha viszont mindenképp a könyvbe szeretnél írni, a legszebb kézírásoddal és egy szép tollal írj valami ideillő vicces idézetet.


Ha egy férfi szeret főzni, akkor jobban főz, mint a legtöbb asszony.


[link]

Innen vehetsz esetleg pár ötletet.

2012. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem jó dolog egy ajándék könyvbe ajánlást/köszöntést írni! Aki kapja, mindig emlékezni fog rá, hogy kitől kapta, és milyen alkalomra. Engem sokszor megnevettetnek a már 10 éve meghalt apukámtól kapott könyveim első lapjára írt vicces ajánlásai...


Annyi is elég, hogy szeretettel, születésnapodra: Juli

2012. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!