Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apumnak lesz a születésnapja...

Apumnak lesz a születésnapja és nem tudom mit vegyek neki? (53 éves) Italt, bort nem szeretnék venni mert már majdnem mindig azt kapott hanem valami ötletes, hasznos dolgot. Ötletek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Írjál valamit róla: jellemző tulajdonságokat, vicces szokásokat, közös élményeket, hobbikat... - ezekből lehet ötletet meríteni személyes ajándékhoz!
2012. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én apukám 63 éves, és mindig az szokott lenni az ajándéka, hogy sütök neki egy pici, aranyos csokitortát, és elmegyünk valahova vacsorázni, beszélgetünk egy jót, közben meg azon szórakozunk, hogy a pincér azt hiszi, hogy én vagyok a nője. Az a helyzet, hogy egy felnőtt embernek nehéz ajándékot venni, mert úgyis megveszi azt, amit szeretne, vagy ha nincs rá pénze, akkor neked sincs. Férfiaknak italon kívül lehet venni még sálat, nyakkendőt, gravírozott tollat, söröskorsót, ha szereti a sört, stb. De úgyse az ajándék a lényeg, hanem az, hogy gondolsz rá és foglalkozol vele.
2012. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zolizoli70 válasza:
Én színház vagy mozijegyet vennék, amire aztán később együtt megyünk el.
2012. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Válogass össze egy fényképalbumnyi közös képet rólatok, a szép eseményekről élményekről, amikre szívesen visszaemlékszel szívesen átélnéd őket még egyszer, ami neki is fontos volt, amire ő is büszke. És írj hozzá egy rövid kis köszöntőt, amit akár a netről is leszehetsz.
2012. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!