Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apumnak? Részletek...

Mit vegyek apumnak? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Apum sosem igazán örült azoknak az ajándékoknak amit kapott, viszont tavaly szülinapján meglepődötten láttam menniyre tetszett neki az az egyszerű képeslap amit vettem. Egy árban középkategóriás képeslap volt, amely arról szolt mi minden történt akkor amikor született (1963).

Kíváncsi lennék tehát,hogy milyen játékok voltak esetleg vagy TV film, felkapott sorozat, bármi ami kapcsolódhat az Ő gyerekkorához. Olyan 1963 és 1980 körül kéne talán :)



2012. okt. 8. 21:02
 1/2 Golan Trevize ***** válasza:

Tessék, válogass kedvedre:


[link]


[link]

2012. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit más, de talán jó ötlet:

lehet csináltatni olyan újságot, ami a születésének napján megjelent összes (ill. általad választott pár) napilapból állít össze egy különszámot. Beletetethetsz egy babakori képet és születési hírt apukádról.

Én apukám nagyon örült neki. :)


Nem tudom, mennyire volt érthető így leírva, erre gondoltam: [link]

2012. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!