Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesanyámank 50. születésnapjá...

Édesanyámank 50. születésnapján milyen verset mondjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami szép, komoly verset. Amin igazán meghatódik :)
2012. okt. 18. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Te mennyi idős vagy?
2012. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Na most mit pontozgattok okosok? Nem mindegy hogy 13 éves vagy 32, nem való mindkét korosztálynak ugyanaz a vers.

13 évesen a kicsi vagyok székre állok, 32 évesen pedig egy Radnóti.

2012. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez nagyon szép gesztus tőled, de valóban jogos az első válaszoló kérdése.
2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Radnóti mikor irt már az anyjának vagy az anyjáról? Fannynak ir, meg egy csomó más témáról. Nem ő az anyám tyúkjás...
2012. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt szerepelnie kell a Mama szónak a versben ahhoz hogy meghatodjon te okos? Nem látok ilyen kitételt.
2012. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tudsz akkor te is írhatnál verset, attól biztosan meghatódna :)
2012. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VVMMvvmm ***** válasza:

Szerintem olyan saját verset mondj amit te írsz.

De ne legyen szomorú.Most más versét elmondani ebben a

helyzetben túl hivatalos lenne.Arra meg inkább ne törekedj,hogy meghatódjon ! Jó, hogy nem valami gyászindulót akarsz neki mondani.Inkább legyél vidám !

2012. okt. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát, kétlem hogy tudnék verset írni.

Ezért kérdezem, hátha van valami jó ötletetek.

Jóval túl a huszon, úgy gondolom valami komoly, megható szép vers lenne a jó.

Bármilyen ötletet szívesen veszek.

Köszönöm!

2012. okt. 22. 11:08
 9/9 heureka001 válasza:

Szia!

Én biztosan nem tudnék verset mondani,vagy felolvasni neki, mert tudom, hogy elsírnám magam...pedig nem vagyok egy érzelgős nő, de utoljára talán 14 évesen próbáltam elmondani egy verset, s az egy mondat után félbeszakadt. Esetleg a kiválasztott verset egy szép vízmintás papírra lehetne nyomtatni, valamelyik sarokban egy szép virágcsokorral. Nekem tetszene...ha valamelyik lányom ilyennel köszöntene, ezen is elérzékenyülnék. Lehet kis verses kötetet kapni, anyukáknak szólót, pici, mint egy bérlet. Azt is meg lehet próbálni. Még nem vagyok annyi, remélem leszek, de egy ismerős 50-es bulin a két nagy gyerek egy albumot készíttetett a családról, persze, amin az 50-es apjuk minden képen szerepel, pl. esküvőtől a nagy eseményeken át a mai napig. Férfi létére nagyon meghatotta.

A dátumot csak most nézem, de egyszer hátha szükséged lesz az infókra. Üdv.

2013. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!