Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 30 éves lesz a barátnőm,...

30 éves lesz a barátnőm, valami vicces meglepetést szeretnék neki, ötletek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 09:45
 1/8 Ian Catman válasza:

Nagyobb ajándéknak nem, de "kisérőnek" jó az LGT "Harmincéves vagyok" rock-musicaljének lemeze.

Egyébként ne feledd, nem magadat ajándékozod meg, hanem a barátnődet. Ne a te ízlésed vezéreljen, hanem picit bújj bele a bőrébe, és azt add, aminek örülne. (Pl. lehet, hogy nagyon romantikus egy szerenád, de lehet hogy utálja).

2012. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dudas timea válasza:
Kütyübazár.hu itt érdemes szétnézned.
2012. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 granat35 válasza:
szia en pl.vennek egy szep bogret valami aranyos szoveggel vagy egy polot amire egy vicces de aranyos szoveget nyomtatnek toled neki ezek csak tippek de te tudod viszont ettol eltekintve persze vegyel viragot orhidea vagy feher vagy voros rozsa ezt ugy irom mint noi szemely neked es en ha baratno szerepebe lennek akkor mit szeretnek de izlesek es pofonok
2012. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TropicalDM válasza:
72%
Lopj neki egy 30-as táblát :D
2012. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 granat35 válasza:
33%
nahat eddig eszembe sem jutott ez a 30.as tabla de jo es vicces dolog egynek johet
2012. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Liza30 válasza:
Női szemmel: én kaptam táblát, azóta is össze-vissza pakolom ide-oda. Értelmetlen. :) Viszont a meglepi buli, amit szerveztek, életem legnagyobb élménye volt. Korábban sosem volt még meglepi bulim, és egyáltalán nem sejtettem, így nagyot ütött :) Beszélj össze a legjobb barátnőjével. Tuti segít megszervezni.
2012. okt. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg a kezét!


(Vicc nélkül. A nők életében jelentőséggel bír a harmadik x átlépése. A férfiak nem agyalnak ennyi idősen még a korosodásról, de a hölgyek igen. Számot vetnek eddigi életükről, mit értek el, kivel. Terveket szőnek, célokat tűznek ki. A leggyakoribb cél a családalapítás. Hiszen a nő kiöregszik a gyermekvállállasból. Amelyik nő harminc éves koráig nem vállalt gyereket, az vagy letesz róla, vagy szinte azonnal szeretne.

Ha komolyak a szándékaid, vigyázz nehogy lecsússz a lehetőségről! Nehogy jöjjön egy másik férfi, aki megmeri lépni és megkérje előleld a kezét.

/hozzáteszem, nálunk én voltam ez a harmadik fél... és nejem nem bánta meg. 8 éve vagyunk együtt, két imádni való , okos, bájos csemeténk van. A volt barátja mai napig megfáradt agglegény./

2012. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jaj, nem volt érthető a kérdés: lány vagyok, és a legjobb lány barátnőmet akarom meglepni (nem kapcsolat).

Utólag visszaolvasva tényleg félreérthetően írtam ki.

Meglepetésbulit kapott, és szuper volt, este még kinect-bajnokságot is rendeztünk :)

2012. okt. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!