Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 22 éves barátnőm...

Mit vegyek a 22 éves barátnőm szülinapjára? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval most lesz 22 éves, tipikus törékeny alak, nagyon szép "baba"arc, aranyos mosoly. Szereti sminkelni magát, persze nem durván. Ruhát nem mernék neki venni magamtól.

Szereti a bizsukat is.


Tudnátok linkelni szép dolgokat? :)


Ja és 2 hete mondott nekem igent, 2 év barátság után, így nagyon jól ismerem, ezzel a résszel viszont nem vagyok tisztában sajnos :/


Köszönöm előre is a válaszokat!!! Nagyon fontos lenne nekem egy jó kis ajándékkal előrukkolni :)


2012. okt. 23. 20:33
 1/1 anonim válasza:

A lanyok nagyon becsulik amikor a baratjuk egy sajat kezzel keszitett ajandekot ad nekik. Szerintem venned kene egy kozepes meretu dobozt (mint a kepen a kozepso doboz) [link]


De ne olyat vegyel ami szines inkabb vegyel egy olyasmi dobozt csak fabol,kezmuves boltban biztos talasz. Ha meg van a doboz akkor mondjuk kifesthetned a dobozt vagy a tetejere egy olyan kepet ragasztani a kettotokrol ami normalis es megis helyes kep.A dobozba meg vehetnel 1-2 par fulbe valot(ha ki van lyukasztva a fule) vagy meg vehetnel neki mondjuk szempilla spiralt de ne az olcso szart(mivel lany igy tudja melyik az meg nem) vagy meg simnket.Vagy ne vegyel bele semmit es hagyd hogy o rakjon bele dolgokat.Ha nem veszel bele semmit akkor vegyel neki egy konyvet ha szeret olvasni,vedd meg neki a kedvenc filmjet,vegyel neki fulbe valot es ilyes miket. :) Remelem tudtam segiteni :)

2012. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!