Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/csináljak a nővérem...

Mit vegyek/csináljak a nővérem 30ik szülinapjára?

Figyelt kérdés

A nővérem hamarosan 30 lesz és gondolkodtam valami speciális ajándékra. Állandóan sk ajándékokat csinálok, tehát a közös képek, keret, album, dobozkák stb. amit általában szoktak nekem ajánlani azok már réééég ki vannak lőve. Pénzügyileg olyan 2500-3000 forintot szánnék rá, de nálam szerencsére nem a pénz a kérdés. Tehát annyi lenne a kérésem, hogy adjatok ötleteket, mert kétségbe vagyok esve! Előre is köszi! :)

15/L


2012. okt. 14. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Ha szereti a műzli, lehet neki csinálni/venni egy jó kis műzlis tálat, és sk hozzá műzlit. Veszel zabpelyhet, megpirítod, aszalt gyümi stb, minden jót, és egy szép kis üvegbe, díszítve átadod. Vagy, ha szeret teázni, lehet a kreítív boltban natúr fa teásdobozt kapni, azt lehet decupage vagy más technikával díszíteni, és valami finom teát, vagy bögrét venni hozzá. Ha szeret zenéthallgatni, vegyél egy snassz cd tartót, és varrj rá ezt-meg azt, h személyesebb legyen. Nagyon jó még az album készítés. Válogass össze képeket az életéből, vegyél egy lefűző mappát, lapokat, színespapírt, anyagokat, keress otthon régi pénzt, gombot, műtyűrkét, és a kép hangulatához illően díszítsd fel a lapot. A mappát is be lehet vonni, és feldíszíteni, fa betűkkel, evve-avval. Én csináltam ilyet pár éve szülinapra, és nagyon nagy sikere lett! Remélem kaptál valalmi hasznos 5letet, vagy ha nem, akkor nézz el egy kreatív boltba, sok ötletet tud adni, hátha meglátsz valamit! Sok sikert :))
2012. okt. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3,14 válasza:
Szia! Vegyél neki valódi kicsi festményt ajándékba, olyan még biztosan nincs és örök emlék marad neki na meg szépen mutat a falon és nem foglal sok helyet. Én készítek ilyeneket és 3000 ft-ért odaadom kerettel együtt.
2012. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!