Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ma van a szülinapom, jópáran...

Ma van a szülinapom, jópáran írtak facen? (többi lenn)

Figyelt kérdés

..ami meg is lep, mert fele emberrel kb alig vagy még sosem beszéltem, lényegtelen.

Szerintetek mindenkinek írjak egyesével vissza, hogy köszi?

Tudom, butus kérdés:)



2012. ápr. 10. 16:33
 1/8 anonim válasza:
Úgy illene.:) Születésnapomkor kb. 500 ember írt az üzenőfalamra, és ha még nem is nagyon ismertem, akkor is megköszöntem. :)
2012. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok, én is azt csináltam, de akk nem néz senki hülyének érte, rendben:)
2012. ápr. 10. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Fölösleges. Aki nem vette a fáradságot, hogy felhívjon, csak facebookra írt, azt hagynám a fenébe, nemhogy még egyesével köszöngessem mindenkinek. Én a szülinap után egy héttel törölni is szoktam ezeket a bejegyzéseket, csak elcsúfítják a falat.
2012. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mondjuk én is azt szoktam, hogy ha közelebbi ismerősömnek van, akkor felhívom/smst írok, vagy legalább privátban..

hát mindegy..aki írt üzenőfalon, annak írok, hogy köszi:)

2012. ápr. 10. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor boldog születésnapot! :-)
2012. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Facebookon ez úgy megy, hogy Kovács II. bejelnetkezik, és egyből az arcába tolja a rendszer, hogy neked ma szülinapod van, írjon már valamit neked. És ír. De magától nem jutni eszébe. Szerintem tök felesleges visszaírnod nekik >.<
2012. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Boldog szülinapot!!! :)


Ha túl sokan írtak akkor csak likeold a bejegyzéseket, de egyesével vissza is írhatsz nekik. Egyszerőbb, hogy kiírod, hogy: Köszi mindenkinek a szülinapi jókívánságokat! Aki akarja majd likeolja.

2012. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha Nagyon sok jelent meg,akk sztem eccerűen írd ki az üzenőfaladra H mindenkinek nagyon köszönöd azt cső nem kell egyesével mert fölös :)
2012. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!