Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » S. O. S.4 nap múlva lesz a...

S. O. S.4 nap múlva lesz a bátyám 29. születésnapja, és FOGALMAM sincs, hogy mit adjak neki?!

Figyelt kérdés

Szóval fogalmam sincs,hogy mit adjak a féltesómnak(nem iszik,nem szereti a focit,tehát pia és futballos dolgok kilőve,sprés-tüsfürdős-dezodoros kombó ajándékcsomagot meg nem akarok,eddig mindig azt kapott,és az nem is ötletes..)

Én meg 14 vagyok,úgyhogy nem bírok neki valami drága cuccot venni(meg amúgy is,MINDENE megvan.).De hogyha MÉGIS tudtok valamit,amit megvehetnék neki:max. 2500 forintom van rá.

Igazából csinálni szeretnék valamit neki,de semmi klassz dolog nem jut az eszembe,ami nem béna(pl. rajzolás az én koromban már kicsit gáz),és pasis is.

igazából az lenne a legjobb,ha valami motorral kapcsolatos/motor mintás dolgot ajánlanátok,ugyanis versenyzik.De ha nem tudtok ilyet,akkor az sem baj.

Minél több ötlet jöhet,ugyanis lehet,hogy akkor többet csinálok.



2012. nov. 8. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kulcstartó, amin a kedvenc motormárkájának a logója van.
2012. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!