Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te szoktál szülinapi zsúrt,...

Te szoktál szülinapi zsúrt, bulit rendezni a kisgyermekednek?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány főset? Hány éves korátol szervezel neki ilyet?
2012. nov. 28. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk idén volt az első (5. szülinap). Tízen voltak. Előtte már volt az ovitársaknak is amire hívták, barátaink gyerekeinek is, mi majdnem utolsók voltunk. Szerintem jó móka, az is ha hívnak, és a saját buli is jól sikerült, még hetekkel később is hallgattuk :)
2012. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még kicsi a lányom, de úgy gondolom olyan 3-4 éves korától fogunk neki szervezni.
2012. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ovis kortól érdemes, annyi főset, ahány éves lesz.
2012. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi most 5 éves szülinapra szeretnénk az első szülinapi zsúrt. Hát, tizen... fős lesz. Vagy 14 embert felsorolt akit szeretne meghívni. De csak úgy vállalnám ezt, ha más szülő is lesz velem. :) Egyrészt nekem is kell társaság, másrészt nem szeretnék non-stop ennyi gyerek közt ugrálni, jó, ha besegít valaki még... :) És mindenképp készülök programokkal, hogy ne vaduljanak el a gyerekek, legyen irányított foglalkozás is.


Nekem azért ez az ahány éves, annyi gyerek kicsit kevésnek tűnik. Inkább életkor+ 2-3 fő tűnik életszerűbbnek. :)

2013. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!