Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jogos, hogy megsértődtem?

Jogos, hogy megsértődtem?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom és kaptam egy ajándékot, ami eléggé rosszul érintett. Az egyik unokatesóm barátnője hozott nekem egy vibrátort, amit először nem értettem, mert egyrészt nincs ilyesmire szükségem, másrészt nem is vagyunk olyan viszonyban, hogy ez akár még viccnek elmenne. Megkérdeztem tőle, hogy ezt miért kaptam, erre mondta, hogy poén, mert tudja, hogy jó ideje nincs pasim. Ez egyébként igaz, de akkor is, kicsit furcsa ez nekem. Még akkor is, ha fiatalokkal voltunk együtt, nem voltak ott szülők, nagyszülők. Nem mondtam meg neki, mennyire ízléstelennek találtam ezt, de valahogy nem vágyom a társaságára, pedig unokatesóm szeretné, hogy többet lógjunk együtt.
2012. nov. 29. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyedben nem sertodnek meg, jo fej, hogy nem masok elott adta oda, es persze ha epp olyan passzban voltal, akkor meg szep, hogy rosszul esett.

Ha tobbet lognal veluk lehet megismerned es rajonnel miert ilyen a humora, tuti nem bantasnak szanta. Csak magambol kiindulva nekem is vannak..idiota poenjaim es elegge "szexistak" en otthonrol hoztam ezt es sajnos uj ismerosok nem szoktak csipni, pedig en se akarok senkit megbantani.

2012. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ez tényleg hülye ajándék volt, még ha a legbizalmasabb barátnőmtől kapnám, akkor fel tudnám fogni poénként, de így...?
2012. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!