Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnek baratomnak...

Mit vehetnek baratomnak szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
Egy honapja vagyunk egyutt es most lesz szuletesnapja. Parfumre vagy salra gondoltan. Tom Tailor parfumre gondoltam vagy valami salra... De igazabol otletem sincs.. Szeret focizni...nezni nem csak jatszani kedvenc csapata nincs:/ zeneket azt szereti amit ok mixelnek ossze... Es tenyleg semmi otletem ezeken kivul, de anyum szerint a parfum jo otlet de nem dragaert... Kerlek segitsetek...:( koszi!
2012. dec. 3. 16:23
 1/1 anonim válasza:
Mennyire hiszel abban, hogy ez a kapcsolat tartós lesz? A mostani kapcsolatom 22 hónapja tart, 24 napja voltunk együtt, amikor születésnapomra ezüst nyakláncot vett nekem. Ha komoly a kapcsolat, vehetsz személyeset is. A parfüm az jó ötlet, csak derítsd ki valahogy, hogy tetszik-e neki az illata. 18/F
2012. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!