Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a baratomnak 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratomnak 18. adik szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt es buli lesz a szuli napja alkalmabol
2010. máj. 15. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te ismered a barátodat, olyan dolgot vegyél neki, aminek örülne, vagy nem is muszáj ajándékot venni neki, a lényeg hogy szép legyen a napja
2010. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

ha bulija lesz és ott akarod átadni az ajcsit, szerintem ne csináltass puzzle-t vagy közös képes akármit..


van kedvenc piája? Azokat lehet díszdobozban kapni, kispohárral, jól is jön a bulin :) 18-ra amúgy is szoktak alkoholt adni :)


Dohányzik? Zippo öngyújtók nagyon kedves ajándékok.. van olcsóbb-drágább, különböző mintával, /az enyém nagyon örült neki.. :) /


mi a hobbija? Autók, motorok, száguldás, számítógép? Jó ötlet lehet 1 éves újságelőfizetés a kedvenc magazinjára


kedvenc (ruha)márka? Egy divatos felső, póló, táska vagy cipő --> függ mennyit szánsz rá :)


Ha szereti az ékszereket, piercingeket, vehetsz neki fülbevalót vagy piercinget, esetleg nyak- vagy karláncot..


Közös tetkó? ha tervezi, hogy szeretne magára varratni valamit, fizesd be neki :) buli után másnap vagy amikor lehet kísérd el és válasszatok együtt :) örök emlék és tuti ajándék, ha vágyott már rá :)


persze én nem ismerem őt, nem tudom milyen kaliber.. bulizós vagy inkább otthonülős, vagány vagy nem, sulis-e még vagy már dolgozik.. 3 éve együtt vagytok, te tudom mire vágyik..


Szerintem a buliba vigyél egy üveg valamit, amit szeret, este pedig dobd fel a hangulatot valami forró rucival :) Fotózz sokat, akkor emlékezetes lesz.

2010. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél neki egyszerűen a kedvenc piájából, vagy valami különlegesebb bort...

Azon kívül pedig ha van alkalmatok rá, menjetek el hozzátok, vagy vigyél CD-t hozzá, zárkózzatok be a szobádba/szobájába, indítsd el a zenét és csinálj valami erotikus táncot vetkőzéssel.

Esetleg kösd át magad masnival a ruha alatt ésavégén csak az maradjon... Aztán mondd, hogy Én vagyok a te ajándékot... Kioldhatja a masnit, és szeretkezhettek egy jót.

Nem írtam le teljesen részletesen de gondolom el tudod képzelni hogy mire gondoltam... Nagyon be fogja indítani, ha megcsinálod!

2010. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen ajándékot akarsz venni, akkor csak olyat ami hasznos, ne porfogót a polcra...
2010. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csajszigirl4 válasza:

-egy kis album tele közös képekkel, élményekkel

-ha szeret főzni akkor van egy olyan könyv h Főzőkönyv pasiknak. nagyon jópofa, minden recept úgy kezdődik h bonts ki egy sört

-rajzoltass egy közös nagy méretű képet és kereteztesd be

-én adtam már tollat amibe a saját neve volt belegravíroztatva

-focilabda

-bögre/hógömb(van olyan is amibe szivecskék vannak) /párna amin a te képed/közös képetek van

-próbálj meg rajzolni neki valami szépet és azt kereteztesd be

-ékszer

2012. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!