Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratomnak szuletesnapjara? Vagy mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy terhes vagy.. tuti meglepődik.
2009. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen igen csak meglepődne igazad van!:D Találj ki neki valamit ami nem minden napi meglepetés !Te ismered tudnod kell mire vágyik akár az ágyban is amit még nem kapott meg tőled!Csak légy okos,gondolkozz,és cselekedj!:)
2009. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mivel mi nem ismerjük a párod így nem igazán tudunk erre mit írni
2009. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ,hogy mióta vagytok együtt?

Ha nem olyan rég óta, akkor valami ruhát, parfümöt, vagy ilyesmit, ha már régebb óta, akkor ékszert(ha szereti)órát...

2009. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruha az gááááz!Inkább tényleg parfümöt,órát,ékszert.
2009. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem légy kreatív, ha már régóta együtt vagytok, lehet például valami gravírozott ajándékot, vagy hasonlót. Az ágyban is meglepheted, én már próbáltam és tuti siker:) vagy a hasán keresztül: süss tortát vagy valami finomságot:)
2009. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csajszigirl4 válasza:

-egy kis album tele közös képekkel, élményekkel

-ha szeret főzni akkor van egy olyan könyv h Főzőkönyv pasiknak. nagyon jópofa, minden recept úgy kezdődik h bonts ki egy sört

-rajzoltass egy közös nagy méretű képet és kereteztesd be

-én adtam már tollat amibe a saját neve volt belegravíroztatva

-focilabda

-bögre/hógömb(van olyan is amibe szivecskék vannak) /párna amin a te képed/közös képetek van

-próbálj meg rajzolni neki valami szépet és azt kereteztesd be

-ékszer

-süss neki

-romantikus vacsi

2012. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!