Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek édesanyámnak...

Mit vegyek édesanyámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valami olyan ajándékot szeretnék neki venni ami maradandó emlék és nem olyan mint például egy virág. Szeretném hogy nagyon meghatódjon és tetszedjen is neki.
2013. jan. 4. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves? Te mennyi vagy? Mennyit szántál rá? Mit szeret az édesanyád?


Amúgy szerintem egy könyv vagy két db színházjegy maradandó élmény tud lenni.

2013. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
43 éves lesz és 15 éves vagyok ne legyen tul drága de szánok rá valamennyit. a színházat viszont nem szereti.
2013. jan. 4. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha írnál neki egy verset, attól biztos nagyon meghatódna. Persze róla szóljon ha lehet.. :) És egy cserép szép virág. Én is 40 vagyok, van egy lányom, én ettől nagyon meghatódnék.. :)
2013. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!
2013. jan. 4. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
amElõtted közvetlenül egy feltett kérdés ugyan errõl szól. Olvasd el a válaszokat vannak jó tanácsok ötletek
2013. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csináltathatsz neki naptárt vagy egér alátétet,bögrét amin kicsikori képek vannak:) nagyon egyedi ajándék,biztos hogy tetszene neki :)
2013. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!