Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ex-barátomnak lesz szülinapja,...

Ex-barátomnak lesz szülinapja, mit adhatnék?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, tehát feltétlenül szeretnék ajándékot adni. :)

Csak gondban vagyok.... régebben ugye elég szerelmes tárgyú ajándékokat kapott tőlem, de most már (sajnos) nem adhatok neki olyat.

Mit ajánlotok?


15 éves lesz 2 hét múlva, szeret focizni (de nem rajong egy focicsapatért sem különösebben), falusi fiú....miket mondhatnék még róla...


Előre is nagyon szépen köszönöm! :)


2013. febr. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ne adj neki ajándékot, mert zavarba hozhatod vele, kellemetlenül érezheti magát, félre értheti.

Köszöntsd fel, vagy ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor süsd meg neki a kedvenc sütijét.

Nehéz,de lépj túl rajta, ő már a múlt!

2013. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sütit nem igazán tudok neki sütni, mert 200km-re lakik innen.. :S A távolság miatt lett vége.

Tudom, hogy túl kell rajta lépnem, de nagyon szeretnék ajándékot adni, valami kis apróságot.

2013. febr. 1. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ! :)
2013. febr. 1. 20:38
 4/5 anonim válasza:
100%

Én egy szép képeslapot küldenék neki. Manapság a fiatalok csak a fb-on, sms-ben ... üdvözlik, köszöntik egymást. Egy hozzáillő képeslapon néhány kedves, őszinte mondattal biztos örömet okoz. Nem drága, és megőrizhető. Könnyű célba juttatni.

Amúgy én mindig csak akkor köszöntöttem fel az exeket, ha még akartam tőlük valamit...

2013. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. febr. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!