Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ciki, hogy most lettem 17 és...

Ciki, hogy most lettem 17 és a szülinapomon nem mentem se discoba, se buliba, hanem otthon a családommal ünnepeltünk pia nélkül otthon?

Figyelt kérdés

Még csak nem is ittam egy kortyot se. Sőt, idáig életemben egyetlen egyszer itta alkoholt, akkor is egy korty pezsgőt.

Más már rég leitta volna magát. Hogy őszinte legyek, én büszke vagyok arra, hogy nem csak most, hanem még soha (leszámítva azt az 1 kortyot) nem ittam. Szerintetek ciki hogy most se ittam, nem mentem discóba stb? (És nem is áll szándékomban SOHA)

17/F


2013. febr. 1. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
azzal semmi baj, hogy a családoddal ünnepeled a szülinapod, de ilyen korban már ideje lett volna levetkőznöd a gátlásaidat és a szégyenlősséget. ha nem fogsz soha sem bulizni egy jót úgy, hogy nem gondolsz a holnapra, sok dolog marad ki az életedből, úgyhogy ez már ciki.
2013. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csináltassunk aranyszobrot?


Mi van akkor, ha nem mentél a 17. szülinapodon diszkóba? Vagy ha nem ittál? Amúgy a részegség és a nulla alkohol között van egy rövidke skála, merem megjegyezni...

2013. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki.

Én sem voltam még egyszer sem, és őszintén szólva nem is vonz az a világ. Sőt, én sem ittam többet, mint 1 pohár pezsgő ünnepekkor.


20N

2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Bulizni egyszer ugyis el fogsz menni, en is kihuztam egyetemig, aztan ott bepotoltam. (akkor ittam alkoholt is, de nem mindig, a buli hangulat es a sajat hangulata az embernek ne

m a pia mennyisegetol kell fuggjon;-)).

Ha olyan barati korod lesz, akikkel majd szivesen mesz buliba, akkor ne hagyd ki majd (még szülinap se.kell hozzá).;-)

2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj azzal, legyél is büszke rá, nem úgy, mint a sok alkoholista fiatal.

Azzal sincs semmi baj, ha otthon voltál.

2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joshy Ca$h ***** válasza:
Ráérsz még bepótolni. Csak nehogy a drogokra szokjál rá:)
2013. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal nagyobb elismerés mértékkel inni és szórakozni, mint teljes önmegtartóztatást vállalni. Az egy kicsit álszent.
2013. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

te most panaszkodsz, vagy dicsekszel?

(egyébként meg jól teszed)

2013. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem ciki, de valóban sok mindenről le fogsz maradni az életben.

Nekem a diszkós kapcsolataim milliókat, jó állásokat, komoly csajokat, felejthetetlen élményeket adtak.

2013. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én speciel diszkóba soha be nem tenném a lábam, nem is tettem soha (iszonyú, igénytelen, színvonaltalan, gagyi tucczene +emberek), viszont bulizni szoktam, romkocsmákba meg biliárdklubba járunk a barátaimmal időnként, ahol kisebb rockzenekarok lépnek föl, minden metál és rock koncertre elmegyünk, amire csak lehet, fesztiválozunk nyaranta, és azért iszunk is, noha részeg sose voltam még. Szóval mindenki a maga ízlése szerint találja meg a neki való kikapcsolódást. Te még vagy nem találtad meg a módját, hogy kiereszd a gőzt, vagy egyszerűen így jó neked. És ezzel semmi baj :)

26/L

2013. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!