Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nektek hogy esne/hogyan...

Nektek hogy esne/hogyan reagálnátok, ha a legjobb barátnőtök elfelejtené a szülinapotok?

Figyelt kérdés

szinte az egész napot vele töltöttem...és csak az járt a fejemben, hogy vajon felköszönt már végre?

félre ne értsetek...nem vágytam semmi ajándékra, csak egyölelésre és pár kedves szóra...igazán jól esett volna

ehelyett este 10kor közöltem vele, hogy már 22órája felköszönthetett volna...mire a szájához kapta a kezét és bevallotta, hogy elfelejtette...

volt már veletek ilyen? hogyan reagáltatok vagy mit tettetek? szóltatok egyáltalán, hogy héj, szülinapom van...?



2013. febr. 2. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Értehtő, hogy rosszul esik ez most neked, de szerintem emiatt ne haragudj rá, ha egyébként jól megvagytok. :) Mindenki hibázhat, szerintem eléggé szégyelhette magát, amikor szóltál neki. :) :) Elég büntetés az neki, hogy rosszul érezte magát, amiért feledékeny volt.

Velem konkrétan nem történt ilyen, csak hasonló..Viszont barátomat a legjobb barátai elfelejtették felköszönteni, pedig aznap találkozott velük. Ő nem szólt, hogy szülinapja van, viszont a barátai szerintem később sem jöttek rá, hogy elfelejtették felköszönteni..:D

2013. febr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem nem esne rosszul egyáltalán, én sem tudom a barátaim szülinapját. Egy barát nem attól barát, hogy 1 nap gondol rád, hanem hogy az év többi 365 napján is.
2013. febr. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gift válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal :)
2013. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kb 14-15 éves korom óta nem ünnepeljük a születésnapomat.... csak felköszöntenek és kész, de utóbbi pár évbe már azt se, vagy pár nap-hét késéssel :D nem nagy dolog le kell fosni ...
2013. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer még 8.-ban elfelejtettem a legjobb barátnőm szülinapját. Épp aznap kirándultunk az osztállyal és csak a kirándulás végefelé esett le, amikor odamentek hozzá ketten is, hogy felköszöntsék. Aztán én is odamentem, és bocsánatot kértem, amiért kiment a fejemből, és felköszöntöttem. Másnap extra csokit kapott a hülyeségem miatt.. :D Szerintem kicsit bántotta, hogy kiment a fejemből, de persze nem mutatta.


Szerintem a te barátnőd is bánja, hogy elfelejtette, de hát nem lehet mindent észben tartani... :) Ne haragudj rá annyira.


16L

2013. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szard le. Én fiú vagyok. De ne törődj az ilyenkkel. Tudom hogy a lányok és a fiúk agyi kapacitása különböző, más a gondolkodásunk. De én nem veszem a szívemre, nem nagyon izgat.


17/F

2013. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!