Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőmnek 20....

Mit vegyek a barátnőmnek 20. születésnapjára? Teljes tanácstalanság!

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, mennyi időd, és mennyi pénzed van rá? Nekem elsőre egy digitális kulcstartó jutott eszembe. Kapható egy csomó netes boltban, jópofa, használható, és nem horror áron mérik. Feltöltöd rá a kedvenc közös képeiteket, és ettől még egyedi is lesz.:-)
2013. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lenne rá időm de utazás miatt előre hozták az ünneplést és így egy max 2 napom maradt... szóval ha most megrendelem minnél hamarabb kell!!! :) karórára is gondoltam de nem találok hozzá illőt..
2013. febr. 7. 10:53
 3/9 anonim válasza:
Én azt szoktam,hogy ha végképp nincs ötletem akkor ékszert veszek. Mindig sikere van.
2013. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szép színes sál, jópofa mintájú meleg szobazokni, egy válogatás a kedvenc ízű teáiból egy helyes kis dobozban, különleges füstölők egy szép tartóval, +mindenhez szív alakú csomagolású bonbon,+virág+ Te magad:-))

Mennyit szánnál rá?

2013. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bubán zoltán válasza:
vegyél neki egy szép virágot ami a legrittkáb :)
2013. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én barátnőmnek ajándékoztam egy tortát,egy virágot és egy szép asztali kerettel egy közös képet. Mikor mentem a tortáért mert rendelésre készült, megláttam egy érintésre kapcsolódó szép asztali lámpát. Eszembe jutott, hogy előtte valamikor megjegyezte, milyen jó lenne. Nem tudtam otthagyni. Ennek nagyon örült, viszont annak hogy minderre emlékeztem még jobban. Neked kell tudnod mire vágyik, mit szeretne. Nem feltétlen a drága dolgok az örömszerzők.
2013. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Vegyél neki egy Szent Bibliát, mert abból mindketten megtudhatjátok, hogy mi az örök hűség és az örök szeretet. Agapé.
2013. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szarvasember válasza:

Nos ez nem túl olcsó viszont jó

[link]

2013. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Parfümöt? Bizsut?
2013. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!