Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 30 éves lesz a barátom, nem...

30 éves lesz a barátom, nem mindennapi ajándékötlet kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom 30 éves lesz az idén. Mivel azért ez egy kerek szám, szeretnék neki valami emlékezetes ajándékot. Picit nehéz helyzetben vagyok, mert nem iszik, tehát a pia kilőve. Nem tud vezetni, tehát semmi ilyen autóverseny meg helikopterezés nem jöhet szóba. A videójátékokat imádja, de az túl mindennapos ajándék egy ilyen kerek számhoz. Szereti még az okkult dolgokat. Tarot kártya, ilyesmi. Órát most vettem neki karácsonra, és általában minden ilyen kütyüje van (laptop, iPod, Nintendo 3DS meg minden ilyesmi) szóval ezért is vagyok most már bajban, hogy mit kapjon. Ráadásul az anyagi kereteim is szűkösek, mert még tanulok. Szerintetek? Teljesen tanácstalan vagyok, de egy nagyon jót akarok adni neki.

Jas, ezeket a szex ötleteket hagyjuk. Az is mindennaposnak számít nálam.


2013. febr. 8. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

pia kilőve- hát az pedig aztán igazán emlékezetes lenne :D

Na a viccet félre téve:szervezz neki egy bulit,vagy egy paint ball csatát, fizesd be egy repülésre vagy ejtőernyőzésre, wellnes hétvégére veled, vagy egy jósnőhöz, ha az ilyenek érdeklik.

Ha mindenképp a tárgyi dologhoz ragaszkodsz, akkor ékszer, bútor, fényképezőgép...

2013. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irhattad volna mennyit akarsz erre szánni.Nekem ha nincs más ötletem akkor mindig egy jó éttermi meghívás jut eszembe ,odaviszem a tortát és megkérem a pincért hozza ki.Vagy szinház,opera jegy is megoldás,persze nem hiszem hogy aki számitógépes játékokkal játszik annak az ilyesmi tetszene.
2013. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát mivel még azért odébb van, kicsit spórolhatok is rá, tehát az opera például szóbajöhet, az nem annyira drága. Köszönöm az ötletet! Szereti az operát egyébként. :)

2013. febr. 8. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segithettem,az operába már 700 ft tól felfelé vannak jegyek a pénztárcádnak megfelelöen,de ott van a MÜPA is ahol kiváló zenei események vannak ,persze ez is izlés dolga.Wellness hétvége is szóba jöhet esetleg.Én a barátnömnek egy 3 napos prágai utat ajándékozok,meg egy vacsorameghívást.Esetleg ékszer is lehetne ha hord ilyesmit.Én pl,igen és az ezüst amit szeretek nem is olyan drága.
2013. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!