Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek anyukámnak...

Mit készítsek anyukámnak születés napjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit bajban vagyok.. 17 éves vagyok és sajna üres a zsebem.. Semmi pénzem nincs.

De ami még rosszabb,hogy ötletem sem nagyon vagy,hogy mit készítsek..

Tudom ez most hülyén hangzik,hogy 17 évesen készítenék és ne vennék,de hát ha egyszer nincs rá pénzem... viszont sürgős lenne márc.4én van a szülinapja,de előtte illene elkészíteni.


Arra gondoltam,hogy eljátszom neki gitáron a "happy brithday-t" és éneklem is... De persze egy ilyenből bármi menne.. 4 éve gitározok,de úgy érzem,hogy ez kevés és túl száraz. El játszom neki a "Happy Brithday-t" ,de utánna szeretnék neki át adni is valamit. Szóval ötleteket kérnék. :) Anyum most lesz 39 éves.. Valami ötlet?

Kézügyességemmel nincs baj,inkább a pénzel van.. szóval olyan ötleteket adjatok amihez nem kellenek olyan dolgok amik egy átlag háztartásban nem találhatóak.. Szóval valami egyszerű valamikből egy szép dolgot szeretnék készíteni neki... Gondoltam arra is,hogy sütök neki valamit,de az nem az én stílusom.:P Szóval ötleteket várnék azt szeretném,hogy örüljön. :)


2013. febr. 15. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy alacsonyabb és dundibb befőttesüvegből pl csinálhatnál mécsestartót. Egy kis üvegfesték kéne hozzá és kreativitás, szerintem örülne neki.
2013. febr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 degesz válasza:

[link]

nekem tetszik, egyszer biztosan elkészítem.

2013. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!