Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50. szülinapra különleges...

50. szülinapra különleges ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Édesapám a közeljövőben lesz 50 éves, és anyukámmal szeretnénk őt meglepni valami igazán kedves, kreatív, maradandó emlékként megmaradó ajándékkal! (alkoholt nem szereti)Ha van valami jó ötletetek, szívesen várom! :)

2013. febr. 20. 22:37
 1/5 anonim válasza:

Az enyém meglepetés vacsit kapott. Semmit nem sejtett, amikor belépett, ott volt az egész családja, elég nagy sikerünk volt :)

+ kapott egy csomó általunk kézzel készített dolgot (pl. gyertyákat öntöttünk neki, tele 50-es díszfelirattal, ill. felvásároltuk kb. az összes létező 50. születésnapra való ajándékot a diliboltokból.

2013. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én édesapám egy ötvenes sebességkorlátozó táblát kapott, amit a haverjai aláírtak, szerintem hatalmas ötlet. De mondjuk ehhez jó, ha laza, és van humora.
2013. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még előző vagyok: Édesanyámnak meg összeállítottunk egy dobozt, amibe tekercsekben idézeteket tettünk az öregedésről, vicceset, elgondolkodtatót stb. Mindegyiket ki kellett bontania és felolvasnia. Internetről lettek letöltve. Meg ötven eurósok is voltak benne. És így a társaság előtt felolvasta, mindenki jól szórakozott.
2013. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, és 50 tekercs volt.
2013. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez tetszene, elég sok oldalt ad.


Illetve a születésnapi meglepetés buli is jó.

2013. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!