Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tegyek? Elegem van, hogy...

Mit tegyek? Elegem van, hogy mindig nekem kell a saját szülinapomon tortát sütni, és főzöcskézni! Engem miért nem lep meg senki sem? Más nő is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Én amióta anya lettem,sosem élem át azt,hogy meglepnek a szülinapomon,mint például a férjem,a gyerekünk,vagy az apukám,anyukám.Pedig szeretném én is átélni ezt az érzést.Én mindig ha valakinek szülinapja van,tortát készítek,és megszervezem a buliját.Apukám 60.szülinapját is hatalmas titokban szerveztük meg a hugommal és az anyummal.Apum nagyon meglepődött amikor hazajött és már minden rokon lesre várt,mint a filmekben.A hugom szülinapján az egész család kocsiba ült és bemasíroztunk a munkahelyére ,vittünk virágot,és pizzát neki.Nagyon örült neki.Én 30.éves szülinapomon hazamentem ,hétköznap volt és senki nem fogadott.Egyedül ücsörögtem a TV előtt és vártam haza a férjem aki éppen focizni volt.Amikor hazajött felköszöntött,de mondta az ajándék majd hétvégén kerül hozzám,mert a szülőkkel együtt vették és akkor tartjuk majd a szülinapom.Miért nem lepnek meg engem sosem?Persze hétvégén egész délelőtt a konyhában álltam,és főztem az ünnepi ebédet,meg sütöttem a saját tortámat.Nem szeretném egyik családtagom sem megbántani,de valahogy szeretném ha nekem is kijárna egy kis meglepi.
2013. márc. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahol,te rontottad el még régebben. Most is minek sütöttél-főztél?Nem tehették volna szóvá,mert te voltál az ünnepelt(lettél volna)Nekik is elmondhattad volna így értelmesen,tagolva miért is nem készültél kajával,csak fodrász,sminkes stb.
2013. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt tenném, hogy megemlíteném a férjemnek, hogy szeretnél meglepetést, de ne egyértelműen, hanem hogy "magától" jusson eszébe, hogy szervezzen neked valamit. A legközelebbi szülinapod előtt pedig majd mondd meg, hogy most inkább ne tartsátok, mert nincs kedved/időd főzőcskézni egész nap. Hátha a férjed észbe kap, bevonja a családot, és szerveznek neked valamit. Vagy a húgodnak is elejtheted a témát egy beszélgetés alkalmával. Csak ne legyél egyértelmű, hanem olyan legyen, mintha nekik jutott volna eszükbe, te csak véletlenül szólod el magad.
2013. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1a2. hozzászóló véleményét osztom!
2013. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 2. hozzászóló véleményét osztom!

bocs, az előbbiért.

2013. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Drágám!

Mégis mit vársz egy olyan férfitól, aki focizik?

A válasz pedig engem mindig felköszönt a saját anyukám, a férjem meghalt most élettársam van, ő is felköszönt. A gyerek még egyedül nem vásárol, csak puszit ad.

Tortát nem sütök, a felköszöntés a lényeg legalább egy szál virággal.

Mondhatod esetleg a férjednek, hogy szerinted azok a házaspárok élnek szépen ahol a nőt a szülinapján legalább egy szál virággal felköszöntik és a nő nem dolgozza agyon magát ezen a napon is. Ahol nem így tesz a férfi, ott a férfi egy bunkó. Talán eljut ez így az agyáig, bár egy focirajongótól nem tudom mit vársz nem egy értelmiségi, akinek volt gyerekszobája.

2013. márc. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez a helyzet, de ez engem nem zavar. Amúgy sem szeretem ünnepelni magam viszont örülök, ha a családom jól érzi magát.

Viszont mi lenne, ha megbeszélnéd a férjeddel, hogy ezen a napon menjetek el étterembe, ez lenne a Te ajándékod.

Nem kellene készülni sem, csak szépen felöltözni.

Mond meg neki nyugodtan a férfiak nagyon esetlenek ilyen esetben.

2013. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es, nincs igazad. Még jó, hogy az ember készül a szerettei szülinapjára!

teljes joggal elvárható - lenne - hogy ezt viszonozzák neki!


Hát, kérdező, kicsit hasonló az én helyzetem is.

Egyszerűen ne csinálj semmit a szülinapodon! Csak várd, hogy felköszöntsenek.

Hidd el, csak az elsőnél néznek hülyén, hogy hol a torta, miegymás?

Szépen mondd meg, "Hát nem hoztatok".


Következő évben nem lesz baki. Fel kell nőniük :-D

2013. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es, nincs igazad. Még jó, hogy az ember készül a szerettei szülinapjára!

Hol írtam én ,hogy ne készüljön a máséra??A magáéra nem kellett volna sütni-főzni,hisz ő volt az ünnepelt.

2013. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 - 8

bocsánat! Félreolvastam!

Igazad van!!!!!

2013. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!