Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak 60. születésnapjára...

Anyukámnak 60. születésnapjára milyen emlékezetes, maradandó ajándékot adhatnék?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%
Parfüüüüm!!!!
2013. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A saját készítésű torta aranyos ötlet, és biztosan sikere is lesz. Jópofa lehet a saját készítésű bögre, pohár, vagy akár pohárkészlet.Ehhez viszonylag olcsón lehet alapokat, és festéket is kapni. Ha van kedved ügyeskedni; kapható óralap és szerkezet is. A kedvenc családi képekből egyedi óralapot tudsz varázsolni. Egy CD a kedvenc zenéivel...
2013. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Mi képekből, zenével szoktunk összeállítást készíteni az ünnepeltről.baba korától kezdve a jelentősebb állomásokról, amiről csak van kép, kedvenc zeneszámaival hozzá.Ez a CD örök emlék és jó együtt végignézni.
2013. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én is azt akartam ajánlani, mint Egedi Edit.

Van a windows movie maker, elvileg alapból a windowsos gépen. Gyerekjáték vele filemt készíteni. Kb 30 kép születéstől napjainkig, közte akár történelmi képek, régi reklámok, plakátok, egy jó zene alá, és SÍRNI FOG. Tudom, próbáltuk. És ingyen van. Sztem jobb, mint egy parfüm...

2013. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Roykaroly válasza:

Én szeretlek Téged nagyon,

A nyugdíjad nekem egy vagyon.

2013. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 vitamin51 válasza:

Van egy remek ötletem, a Hugom ezzel olyan maradandó és hihetetlen meglepetést szerzett a férjének, amit sosem fognak elfelejteni, de még a gyermekei sem. A sógorom is 60. szülinapjára kapta. A Széchenyi könyvtárban lehet csináltatni egy olyan újságot, ami azokkal a hírekkel van tele amik az Anyukád születésnapján voltak, abban az időpontban. A pláne benne az, hogy betesznek az újságcikkek közé egy születési rovatot, ahol feltüntetik, hogy azon a napon megszületett. Fantasztikusan néz ki, azzal a régi nyomtatással, csodás díszkötésben. Szóval ha igazán emlékezetest szeretnél, hát ez az lenne. Beszúrom ide a linkjét, hogy érthetőbb legyen amit itt próbáltam elmagyarázni. [link]

Nagyon jó egészséget Édesanyádnak és boldog születésnapot!

2013. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A testvéremnek egy olyan pólót csináltattam, amire egy kedves közös balatoni fényképet tetettem fel. A gyerekeim meg nekem olyan díszpárnát, amin a kisunokám tüneményes fényképe van. Tudom ajánlani, nagy meglepetés és öröm volt.
2013. márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy órát.(faliórára gondoltam).
2013. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!