Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apáknak Suületésnapra ajándék?

Apáknak Suületésnapra ajándék?

Figyelt kérdés
minden évben azon töröm a fejem hogy mi is lenne az ideális ajándék. azért írtam ide hogy hátha valaki tudna igazán jó ötleteket mondani! igazából semmiféle dezodort vagy parfümöt azt nem vennék neki mert ő csak magának szereti beszerezni ezeket! nagyon szeret borkostolókra járni főleg Tokajba. arra gondoltam h valami ilyesmi ajándékot veszek neki ! aki tudna vlmi hasonló ötletek mondani azt nagyon megköszönném:))

2013. márc. 9. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el Egerbe a szép asszony völgyébe borospince látogatásra, ahol bor kóstolási lehetőség van. Ebédelni is lehet, bonus ajándéknak vehetsz neki az általa kiválasztott finom bort is.
2013. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van hobbija? A borkostólást leszámítva!
2013. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még a foci ami érdekli!! de én leginkább valami bor vagy esetleg még sajt kostolásra is szívesen eljönne! aki tud sajt kostoló programmól az legyen szíves írja már meg hogy vannak rá lehetőségek! köszönöm
2013. márc. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!