Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk! Ti melyik tesztvezetésne...

Fiúk! Ti melyik tesztvezetésnek örülnétek jobban? Ferrari vagy Mustang?

Figyelt kérdés
A Ferrari egy 300LE-s Ferrari 360 Replica, a másik egy 420LE-s Mustang GT. Mindkettőt ugyanúgy negyed óráig lehet vezetni. A párom születésnapjára szeretném ezt venni, de nem tudom melyiket válasszam, neki nem akarom elmondani, meglepetés lenne. :)
2013. márc. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ferrarit már vezettem, poén volt, de úgyse mered nyomni neki padlóig a gázt egy teszt vezetésen... arra meg, hogy 2-3-asban szépen gurulgassál, felesleges a sportautó.


Ellenben egy Mustang GT, na az nagy álom lenne :) Biztos, hogy ezt választanám. Persze csinálj róla sok képet! Ez ilyen íróasztal köré örökre kirakós emlék lehet.

2013. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Oh, és elfelejtettem mondani, vezettem már Hummert is. Az se rossz. Fekete, páncélozott, katonai terepjáró.. :]


Ha ez érdekel, írj egy üzit, megadom az elérhetőségét.

2013. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm egy Lamborghini-t intézhetne :D...az volna az álom. Ezerszer jobb mint a Ferrari, 10000 szer jobb mint a mustang :P. Most sajnálhatod hogy nem figyeltél oda akkor, mikor a párod kocsikról beszélt :D Tipp: valameik megbízható haverjától kérdezd meg ezt, talán meglesz a jó döntés.
2013. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy milyen tetszik a párodnak.


Én vihetném Ferrari vagy Mustang tesztvezetésre,ő a rallis kocsikra van rákattanva,csalódott lenne hogy nem tudom,hogy azokat szereti...


Szóval puhatold ki mielőtt kidobsz ennyi pénzt.

2013. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél két Matchboxot, majd kiderül.
2013. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!