Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajándékozzak Páromnak, ha...

Mit ajándékozzak Páromnak, ha mindene megvan?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit irigykedően hangozhat. Pedig nem erről van szó. Csupán arról, hogy tényleg mindene megvan. Itt lesz nem sokára a születésnapja és semmi ötletem...

Mindketten 21 évesek vagyunk, még diákok, keresetünk (spórolt pénz), nincs időnk(legalábbis nekem) dolgozni suli mellett. Én pl adás-vételekkel foglalkozom, ebből pár ezer ft összejön.

Tehát valami olcsóbb, de szerethető ajándék lenne jó. Igazából 6 nap különbséggel születtünk, így mindig úgy alakul(t), hogy közösen tartjuk a szülinapunkat.

Karácsonykor kimerült az ajándék ötlettáram, illetve a családtagok mindig kipuhatolják mi kell neki, volt amikor 2x kapta ugyan azt...

Nem tudom, mégis mit adhatnék a szokásos: parfüm, pénztárca, meg süteményen kívül.

Minden évben nem használ el pénztárcát, övet, pólót, stb... ráadásul ezeket mindig nagyszülők rendezik, mert nem pár ezer ft-okról van szó.

Tényleg semmi ötletem.

Egy jutott eszünkbe(de szerintem ez kevés) meghívjuk egymást 5000-5000 ft-ból fejenként egy vacsorára vagy ebédre egy étteremben.

Szerintem ez semmi. A család sokszor megy étterembe ünnepelni...

tényleg ötletem sincs. Már kapott focimezt is, focicipőt, nem tudok mit adni neki :(


2013. márc. 21. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:

hangtechnikusnak tanul, én grafikusnak(de csak gépen dolgozok, nem rajzolok se aktot, se arcképet, se színes rajzokat, Adobe programokat használok).

Szó volt még korábban közös fotó albumról(borítókép, egyéb fotók szerkesztését megoldanám), de ezt mindketten elvetettük. Együtt élünk, minden képünk digitálisan megvan, és csak porosodna a polcon(vagy a szekrény mélyén).

2013. márc. 21. 15:27
 2/9 A kérdező kommentje:

hogy még inkább kiürítsem az ajándék tartományt: közös valami.. közös BÁRMI... nem!

Közös tetoválásunk után nem hiszem, hogy bármi is szebb lenne ennél vagy lenne bármilyen értéke/értelme.

2013. márc. 21. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipő. Én egy isteni, hatalmas étcsokis sütit kaptam (én kértem), tejszínhabból szívecskét fújva rá, meg gyertyát is.. meg egy stripteaset.. :)


Ennél jobb ajándékot nem tudok elképzelni.


28F

2013. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2 mozijegy vagy szinhazjegy, ahova majd az o valasztasa utan egyutt mentek el?
2013. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem tudom....

a drámákat, komolyabb, mélyebb érzésű filmeket szeretjük, mozizni bármikor tudunk itthon, meg úgy egyébként is.

Színházat egyikünk sem szereti. nem tudom, miért.

2013. márc. 21. 18:24
 6/9 anonim válasza:
hmm... nem mondom, hogy nem jó, az amit mondasz, végülis mindenkinek megvan a maga elképzelése. szerintem az egy dolog, hogy otthon is lehet mozizni, de ha kimentek együtt egy filmre, annak más "feeling"-je van. vagy nálunk pl. hiába h többszáz közös képünk van digitálisan, néha-néha egyet kiválasztunk és kinyomtatjuk, mert annak megvan a helye, ha arra ránézek, eszembe jut egy érzés, egy közös pillanat, élmény, hely stb. (és a port le lehet törölni)...
2013. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Süss neki tortát, főzz egy finom vacsorát a kedvenc ételeiből. Vegyél egy igazán szép fehérneműt magadnak és egyúttal lepd meg vele őt is. :D Felajánlod, hogy masszírozod stb. szerintem ezt minden pasi élvezné :D

De például elmehetnétek egy fürdőbe, élményfürdőbe, ez egy jó kis közös program, gondolom nem is mindennapi lenne.

2013. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Alapból azért nem gondoltunk ilyenekre, mert drága, és nem vagyunk stresszesek hogy nyugalomra meg élmény fürdős dologra legyünk "szorulva".

Én az ekcemam miatt pl vizes dolgokat nem csinalhatok, ő igen, de egyedül nem küldöm el:)

Szülei is velünk laknak, mindenről tudnának ha valamit lakáson belül elterveznek.

Nehéz egy ügy. Meg gondolkozom.

2013. márc. 22. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:

Anyukájátol korábban mar kaptunk egy közös fotót, puzzle darabokból áll. Igazából nem akarom kiplakatolni a szobát a mi fotoinkkal.

Mindig itthon van az apukája és este meg végképp megvalósíthatatlan lenne ez a szexi fehernemus dolog :( sokszor eszembe/eszünkbe jutott, de saját lakás nélkül nincs igazán magán élete az embernek.

Lehet nem kene semmit sem venni, csak fel köszöntjük egymást és kész. Lehet, nem is vágyik semmire sem.

Vagy bunkosag lenne ha nem ajandekoznek?

2013. márc. 22. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!