Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit vettetek/készítettetek...

Ti mit vettetek/készítettetek a szüleitek 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egy szép ékszert, apukámnak meg egy antik tárgyat (amit mindig is szeretett volna).
2013. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anyumnak ilyen lábmasszírozót, meg ilyen melegítő párnát, de azóta sem nyólt hozzá egyikhez sem
2013. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Anyu 50. születésnapjára Pándi meggy tortát sütöttem és vettem neki és apunak 1-1 jegyet a Mary Poppins-ra a Madáchba Szilveszterre. Mindkettőtől teljesen odáig volt.
2013. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igaz nem a szülőmnek hanem a férjemnek a 70 szülire kínai kívánság lampiont készítettem kisebb" méretben 7 darabot, mindegyikre 10-es volt festve.-- de ehhez kertes ház kell
2013. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hintaszéket vettem apukámnak. :)
2013. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem egy szép, új kerékpár nagyon jó választás. Kedvet adhat a mozgáshoz, ami ebben életkorban különösen fontos. Itt a jóidő, újra "trendi" bicajozni! Vannak nagyon kényelmes, de mutatós kerékpárok.
2013. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 goump válasza:

Én meglepetés bulit tervezek . A családban már volt és igen sikeres lett. Igaz ez sok szervezést és némi pénzt igényel.

Kevesebb pénzbe kerül egy akciós szép hétvégére befizetni valahova pl.

2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!