Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apunak a szülinapjára?

Mit vegyek apunak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Jó ötleteket kérek:)

2013. jún. 20. 14:09
 1/6 anonim válasza:
Az enyém szakember; sokat dolgozik otthon, barkácsol. Így munkaeszközöket szeret kapni. Azt adj neki, amit apád sokat csinál (ha tévézik, akkor sok sört. :D )
2013. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
mért nem találod ki magad hissz te ismered jobban.
2013. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha apukád mesterember:

-szerszámosláda

-szerszámok

-fűnyíró

-ágvágó olló

-egy különleges kés,bicska


Ha apukád számítógépezni szeret:

-egyedi egérpad

-egy számítógépes játék

-fejhallgató,fülhallgató


Ha apukád kocsimániás:

-autóillatosító,

-enyémnek egyszer vettünk anyával egy ilyen hátsó féklámpát

-apum szereti még a kis világító szirszar visszajelzőket

-egy új magnó, telefontartó,kihangosító

-üléshuzat,ülésmelegítő (télre)


Vagy ha szeret inni vegyél neki sört, egy drágább bort, egy tömény italt és vegyél mellé egy csokit.

Ez nálunk mindig siker :D

2013. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem készíts valamit neki,az sokkal személyre szólóbb;)

pl.:ha szeret olvasni,készíts neki könyvjelzőt egy kedves felirattal h "Szeretettel Apának xy-tól" VAGY

ha van otthon valami bor v pezsgő (szóval nem kell venned)

akkor azt feldobhatod néhány üvegfesték dísszel(formázhatsz üvegfestékből olyat h Apának xy-tól v amit akarsz!) és rárakhatod a borosüvegre,én is ezt adtam egyszer neki (igaz,karácsonyra) és nagyon jópofának tartotta! :D

2013. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

és még tudok egyet amit idén adtam neki a szülinapjára:fogj egy sima,egyszerű képkeretet,szerezz valahonnan egy pár söröskupakot (nem muszáj csak söröskupakot,lehet coca colás,v ice teás,tudod te amilyen csak van,az a legjobb ha különbözőek a kupakok),és ragaszd a kupakokat mondjuk faragasztóval v pillanatragasztóval a képkeretre,majd ha megszáradt (beletelik 1-2 napba,szóval úgy csináld)

és végül tegyél bele egy számodra/számára kedves emléket felidéző képet,vagy magadról egy fotót!

Hidd el nagyon fog neki tetszeni,és ezt bárhova kirakhatja :D

14/L

2013. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2013. jún. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!