Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Segítség! Minek örülne jobban...

Segítség! Minek örülne jobban egy pasi?

Figyelt kérdés

Pénteken tarja a barátom a születésnapját. 26 éves lesz.

Nagyon nincs ötletem, hogy mit vehetnék neki!

A hobbijával kapcsolatos tárgyat/eszközt nem merek venni, mert nem tudom melyik a jó és neki mi a megfelelő, valamint ha akarja saját maga meg veszi. ( Horgászat a hobbi illetve sorozatok nézése.. )

Olyan ajándékot sem kívánok adni ami kettőnkről szól, hiszen arra ott van az évforduló, Valentin nap..

Egyébként 2,5 éve vagyunk együtt.

Márkás ruhára vagy ezüst karkötőre gondoltam, bár az is van neki...

Tortát természetesen kap, de az úgy elég kevés szerintem. 7-8 ezer forintig gondoltam neki valamit.

Kérlek segítsetek!

Tudom, én ismerem Őt, de megvan mindene végül is..



2013. júl. 1. 11:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vegyél neki egy új horgász széket :D Amiben van söröspohár bemélyítő tartó.
2013. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
egy tóhoz horgász hétvége mondjuk :D
2013. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A Desedán lakik xD
2013. júl. 1. 11:41
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig olyat vettem, amire épp szüksége volt (pénztárca, ing, vagy ilyesmi) Ha nem volt semmi ilyen, akkor szerveztem egy napot velem :) Színház, kiállítás, mozi, vacsi, bármi amit szeret. Ilyenkor szépen felöltöztem neki, és aznap csak róla szólt. Oda vittem/mentünk, amit tudtam hogy szeret, este persze masnit kötöttem magamra :)
2013. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aranyos ötlet! :)
2013. júl. 1. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

4es vagyok

Még eszeme jutott, hogy volt hogy esti fürdőzést szerveztem. Beültettem délután a kocsiba. Aztán persze a barátaink már ott vártak a velencei tónál. Szórakoztunk, pancsoltunk, tortát ettünk. De volt olyan is, hogy betanultam egy sztriptíztáncot és előadtam neki :)

2013. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mikor erre a sztriptíztáncos dologra más helyen is rákérdeztem, majdnem elküldtek a francba.. mert hogy az milyen ajándék! Amúgy nem tudom, hogy tényleg jó ötlet lenne-e... nem vagyok az a beállítottságú.. :)
2013. júl. 1. 11:51
 8/12 anonim ***** válasza:
:) Hát nálunk jó ajándék volt :) És ez mindig itt van a "tarsolyomban".
2013. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, csajok... dugni, meg pucéran táncikálni bármikor lehet, de a szülinapomra ennél kreatívabb, személyre szólóbb ajándékot várnék a szerelmemtől. Más lenne, ha nem lenne csajom és a haverok befizetnek egy öltáncra, az oké, de a barátnőm csak ennyire lenne képes, hát csalódott lennék, még ha nem is mutatnám.
2013. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...de hogy hasznos tanácsot is adjak, az ilyen "mindene megvan" típusú emberek a vicces haszontalanságoknak szoktak örülni. Itt biztos találsz valamit: [link]
2013. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!