Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Segítség! Minek örülne jobban...

Segítség! Minek örülne jobban egy pasi?

Figyelt kérdés

Pénteken tarja a barátom a születésnapját. 26 éves lesz.

Nagyon nincs ötletem, hogy mit vehetnék neki!

A hobbijával kapcsolatos tárgyat/eszközt nem merek venni, mert nem tudom melyik a jó és neki mi a megfelelő, valamint ha akarja saját maga meg veszi. ( Horgászat a hobbi illetve sorozatok nézése.. )

Olyan ajándékot sem kívánok adni ami kettőnkről szól, hiszen arra ott van az évforduló, Valentin nap..

Egyébként 2,5 éve vagyunk együtt.

Márkás ruhára vagy ezüst karkötőre gondoltam, bár az is van neki...

Tortát természetesen kap, de az úgy elég kevés szerintem. 7-8 ezer forintig gondoltam neki valamit.

Kérlek segítsetek!

Tudom, én ismerem Őt, de megvan mindene végül is..



2013. júl. 1. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek mindene megvan és ha vennék valami baromságot, nem örülne neki. Nem szereti az ilyeneket, csak a praktikus és használható dolgokat, de amikor nem volt ötletem és megkérdeztem, hogy mit szeretne, akkor azt mondta, hogy bármire beváltható szexkupont :)
2013. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ejjha, nem semmi!


Köszönöm a válaszokat és javaslatokat..

2013. júl. 3. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!