Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak édesapámnak,60....

Mit adjak édesapámnak,60. születésnapra?

Figyelt kérdés

Borzasztóan nehéz feladat neki minden évben ajándékot venni, de idén lesz 60, az olyan szép kerek szám, olyan jó lenne, ha tényleg jól sikerülne, és örülne neki.


Azért nehéz a dolgom, mert mindene megvan, sikeres ember. Ráadásul nincs hobbija, leginkább dolgozik meg tv-t néz, vagy olvas. Adódna a könyv, de az már olyan elcsépelt, na meg hát 60 lesz, nagy ajándék dukálna, nem egy elcsépelt könyv, amit talán már olvasott is (egy csomószor kap már olyat, ami megvan neki, mivel mindig mindenki könyvet ad neki).


Korábban vettem neki kis szobrocskát, ki se tette, benne hagyta a dobozában. Vettem skót whiskeyt is, azóta is felbontatlanul áll az egyik polcán. (nem iszik) Vettem ping pong ütőt, de még nem bontotta ki, azt használja, amit kapott az asztallal (oszófélben lévő vackot). Vettem társasjátékot is, azzal se játszottunk még soha, mert nincs kedve újat tanulni... Sakkozni szoktunk, de abból már van egy nagyon szép szettje, amin nagyok a bábúk és jól látja (a szeme nem az igazi). Gondoltam utalványra, mint vacsora utalvány, de soha nem váltaná be, na meg most nincs is éppen kivel mennie páros dolgokra, a magánélete nem alakul túl jól.


Bármi tippet örömmel fogadok.



2013. júl. 1. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Mivel magányos, talán a társaságodnak örülne. Egy hétvégi program közösen? Vagy akár csak egy olyan nap, aminek az emlékét mindig kinyitogatja:)
2013. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elslattyogsz az Országos Széchenyi Könyvtárba, és kikéred apud születésnapján megjelent újságokat. Nem lesz túl nagy választék, de ami van, abból összeválogatsz egy 20-25 oldalt, kéred a másolatát. Elviszed a könyvkötőhöz és a kapott oldalakat bekötteted. Gyakorlatilag a születésekori újságot olvashatja ki :)
2013. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hatalmas.


Nagyon szépen köszönöm!

Mentek a kezek.

2013. júl. 1. 19:55
 4/4 anonim válasza:
Jó ötlet ez az újságos dolog. Talán az is tetszene neki hogy ezekből az újságokból cikkek, régi fényképek, emlékek, sztorik nyomtatva és beköttetve. így meg a saját életét olvashatja :)
2013. júl. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!