Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok! Azon gondolkodom...

Lányok! Azon gondolkodom hogyan tegyem tökéletes nappá a barátnőm szülinapját! Van valami jó ötletetek? De ha nektek van jó ötletetek srácok azt is szívesen várom!

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miket szeret a barátnőd, de egy általad készített, ágyba vitt reggeli a nap kezdésének biztosan nem rossz... :)
2013. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kedves ötlet! A lényeg hogy legyél természetes és pl a meglepetés reggeli után lepd meg avval amit szeret. Pl hogy bekötözöd a szemét és úgy vezeted elő neki az ajándékot, és olyan programokat szervezel amit ő is szeret. (De szerintem ne vidd túlzásba. Hisz a legtöbb nő azt szereti, ha egy pasi folyamatosan kimutatja az érzéseit és meglepi, nem csak ünnepekkor.)
2013. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen persze! Nem akarok én sem túlzásba esni! Ezek mind jó ötletek! Én is ilyesmikre gondoltam köszönöm szépen!
2013. júl. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!