Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak édesapá...

Milyen ajándékot adjak édesapám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz édesapám 50. születésnapja, és szeretném valami kedvességgel meglepni. Tudom, hogy én ismerem igazán, hogy mit szeret, de nincsen semmi jó öltetem. Karórát nem hord, nem tudom milyen könyvet szeret és nem tudom mit adhatnék neki. Igazából valami kedvességnek örülne, nem feltétlenül olyannak amit pénzért kell megvenni. De minek?

Előre köszönöm ha adsz valami jó ötletet :)


2013. júl. 19. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én prezentációt csináltam anyukámnak, családi fényképekből, és anyukákról szóló idézetekből, és felénekelten háttérzenének a Wonderful world-öt Louis Armstrong-tól. Persze, a Mama, kérlek jobb lett volna így utólag nézve.
2013. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*felénekeltem
2013. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) Nagyon jó ötlet biztos nagyon örült anyukád :) Viszont az én esetemben ez nem lesz jó :(


Valami kos tárgy is jó lenne csak nem tudom mi.

Azóta kitaláltam, hogy festek neki egy képet, ugyanis ő festőművész annak biztosan örülne. Főleg egy szép idézettel a hátoldalán.

Azonban emellé még valami mást is szeretnék adni neki valami kis tárgyat. Végül is ez mégis csak az 50. :)

2013. júl. 20. 02:47
 4/4 anonim válasza:
Mi 40. Szulinapra meglepetes csaladi osszejovetelt csinaltunk edesapamnak. Nagyon orult neki. :)
2013. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!