Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékötletek a barátom 16....

Ajándékötletek a barátom 16. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Barátommal 10 hónapja vagyunk együtt (én 16/L) és nem igazán tudom mit vehetnék neki..előzőleg parfümöt kapott meg csokit. 6 éve kosárlabdázik, ez a hobbija, más nagyon nincs. de valami olyat szeretnék, ami kicsit kötődik hozzám, ötletek?

2013. júl. 23. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

közös kép és csináltass hozzá egy kosárlabdás keretet...

am neked kéne már ismerned 10 hónap után

2013. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én sütnék neki egy kosárlabdás tortát, így végülis kötődik hozzád,hiszen te készítetted:)
2013. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hűha, nagyon jó ötleteket kaptál! :)

Szerintem valamelyiket válaszd ki, ne egyszerre add mindkettőt, mert akkor a másikat még ellőheted pl. karácsonykor, vagy a névnapján. És mellé még tervezz be valami programot, menjetek el bobozni, vagy gokartozni. vagy pesten a deák térhez elviszed az óriáskerékre, bár az elégdrága ahhoz képest, hogy rövid ideig tart, de lehet megérné, mert csak rövid ideig lesz, s a kilátás ruri szuper. :) De ha ezt választod, akkor estefele vidd, mert akkor gyönyörű a várod, s utána sétálhattok a Duna-parton. :)

2013. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat, az utolsohoz hozzafuznem, nem Pestiek vagyunk :( de azert koszi! :)
2013. júl. 24. 14:57
 5/6 anonim válasza:
Merre laktok? Ha nem az ország szélén, akkor az úgy még izgalmasabb lenne, hisz nem jártok minden nap Pesten. :)
2013. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeged mellett lakunk... :s
2013. júl. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!