Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátom szülinapj...

Mit vegyek a barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

Igazából mindene megvan. Nincs különösebb hobbija...

Nincs semmi ötletem, hogy mit vegyek neki.

Ilyen párnát, meg fényképes dolgokat nem szeretnék. (mert már adtam)

Ruhát sem nagyon.


2013. júl. 26. 23:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%

Parfüm esetleg? :)

Vagy kulcstartó amin olyan valami van amit szeret, mit tudom én, Eiffel torony (bár nem hiszem) ilyesmi van :)

2013. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Parfümöt is adtam már neki.

Próbálok minden eseményre valami jót kitalálni, de most elfogyott minden ötlet :D

Az évfordulónkra már megvan, hogy mi lesz az ajándék, de előbb még lesz egy szülinap :)

Lehet marad a szépségcsomag... de az nagyon hagyományos

2013. júl. 27. 00:00
 3/15 anonim válasza:
71%
mondjuk karóra, karkötő?:)
2013. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
ha minden megvan akkor élményt. Két színházjegy, koncertjegy akármi. Én ilyet kaptam a barátomtól és persze őt vittem magammal, lett egy közös élményünk nagyon jó szülinap volt
2013. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ékszert nem hord, sem órát.
2013. júl. 27. 00:15
 6/15 A kérdező kommentje:

Már karácsonyra is tudom, hogy mit fog kapni. De erre a szülinapra valahogy semmi ötletem nincs :/

Vannak ezek a páros kulcstartók, ami mind a két félnél van. Az milyen lenne? Torta az alap lenne, meg ez és mellé még esetleg egy parfüm vagy esetleg egy közös kép?

2013. júl. 27. 00:17
 7/15 anonim válasza:
76%
Szerintem jó ötlet! :)
2013. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez lesz :)
2013. júl. 27. 00:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Évfordulóra szerintetek jó, ha csináltatok egy szép füzetet és abba beleragasztgatom az eddigi élményeinket (belépők, képet)és ezeket hónapokra lebontva?
2013. júl. 27. 00:22
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
attól függ hány éves vagy, tizenévesen oké, de pl egy 25 éves férfi kiszaladna a világból ilyen dolgoktól, jó nem az összes de az én barátom tuti nem tudna mit kezdeni ilyen kulcstartókkal. neked kell ismerned h mit szeret, az enyém utálja az olyan dolgokat amik szerinte nem érnek semmit és pénzkidobás, neki hasznos dolgokat kell venni, de közben legyen benne vmi személyes is
2013. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!