Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tudok elkészíteni magamtól...

Mit tudok elkészíteni magamtól is ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
szóval anyukámnak most lesz az 50. születésnapja és testvérem segítségével már tudok neki adni valami boltban vásároltat is, de én is szeretnék valami egyedit elkészíteni ami nem túl drága mert kb 600 forintom van összesen. De azért csak anyukám és valami szépet szeretnék neki adni. Valakinek valami olcsó ötlet? bonyolult is lehet engem nem zavar csak szép legyen. bár ennyi pénzből. na de mindegy. lássuk kinek milyen ötlete van. Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2013. aug. 26. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Fotó montázs például :) Családról, vagy ha vannak anyukádról gyerekkorától képek, akkor az elmúlt ötven évből összeállíthatsz egy szép válogatást. :)
2013. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én testvéreim mindig rajzoltak. Ahogy nőttek mindig szebbeket, az öcsém már 15 és egy gyönyörű élethű rózsát rajzolt idén.
2013. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!