Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem diétás...

Mondanátok nekem diétás salátákat, amit könnyű elkészíteni és nem drága?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olcsóm megússzam,mert még csak 13 leszek....

162 cm,63,max 64 kg.....

A napi sport már megvan,csak még pár salit szeretnék összedobni :)

Ami ne jöjjön szóba:paradicsom/megeszem,de nem nagyon szeretem/spenót,bazsalikom,oliva bogyó.....stb



2013. aug. 15. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Fura, de nekem ízletesebb a saláta, ha aprórs vannak vágva, vagy le vannak reszelve a zöldségek, lehet azért, mert így jobban összeérnek az ízek. Én sem nagyon szeretem a paradicsomot salátában.

Én ma vacsorára egy fél főtt kukoricacsőről levágtam késsel a kukoricákat, egy répát lereszeltem és egy kínai kel levelét kicsire vagdostam, szerintem finom volt. :) De bármilyen zöldséggel megcsinálhatod ugyanezt, nekem a kedvenceim a kukorica és a répa a salátákban.

Öntetnek pedig natúr joghurt fűszerekkel, esetleg hagymával.

2013. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A salátáknak pont az a lényege, hogy nincs kőbevésett szabály. Vágd össze ami van otthon: paprika, jégsaláta, uborka, stb. Öntsd le joghurttal, kefirrel. Sózd, borsozd. Esetleg egy kicsi olívaolaj rá. Mehetnek bele magok: (azzal vigyázz, keveset használj, mert sok kalóriásak, viszont táplálóak) dió, mogyoró, esetleg sajt (azzal is csínján) vagy alma, körte, bármi. Ha vacsoráza csak salátát eszel, akkor még esetleg az ebédre készített csirkemellet (vagy más sovány húst) is vághatsz a tetejére.
2013. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1 kg szalona +1kg disznózsír rá pár levél saláta fèl kg paraszt kenyérrel peöbpitve
2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Joghurtos öntetek helyett olivaolaj, citrom.

Olcsó pl. egy sárgarépa saláta, zellersaláta még ilyenkor télen is. De egy fej jégsalátát is be tudsz osztani magadnak kb 3X-i étkezésre apróra tépkedve (250-300 Ft/fej)

2014. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!