Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretnék a páromnak egy...

Szeretnék a páromnak egy feledhetetlen szülinapi partit rendezni, kb 150 000-ből kellene terembérlettel együtt, de csak drágábbakat találtam, t u d t o k segíteni?

Figyelt kérdés
max 150 vendégre számolok, és megpróbálnám én csinálni a kaját (valami egyszerűt) és venni az italt, önkiszolgáló lenne és szeretnék vetítést is, tehát projektoros-hangszórós hely kellene. És valami nagyon dizájnos helyet szeretnék :) előre is köszönöm szépen, nagyon fontos ez nekem :)

2013. szept. 4. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez amit te szeretnél ez 1 milla feletti összeg.

150 vendég rengeteg. Erre még ha magad csinálod az ételelt is iszonyat sok alapanyag kell. kb 10 napig csak föznél, sütnél. és a villany és gázszámlát is ki kellene valakinek fizetnie.

Szülinpara minek is kellene ennyi embert meghívni? Még esküvöre is egy nagy esküvönek mondható dolog.

2013. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CLUBDOMINO válasza:
a 150 vendéghez kizárt, hogy találsz ennyi pénzért megfelelő helyet. a létszámhoz mérten a helyiség a víz és más energia használat talán elég és még nem főztél semmit.egy szülinapon nem szolgálhatsz fel zsíros kenyeret hagymával vagy kőrözötteas kenyeret .A buli sem mindegy dekoráció, torta ,italok, kávé, üdítő, stb...50-60 ezer . nem írtad ide mikor van a nagy nap az sem mindegy pl. ha külső medencés helyet kínálna vqalaki bérletbe , ha gondolod mailban bővebben kibeszélhetjük clubdomino.munka(kukac)gmail.com
2013. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én meg szeretnék hitel nélkül, 5000 HUF-ért (ötezer forint) venni egy AMG Mercit. Na jó... 10-ért
2013. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy kettőt 15-ért
2013. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szülinapra 150 ember? Esetleg egy luxusjachton valahol a Csendes óceánon?
2013. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
150ezerből ha ügyes vagy,akkor a kaja kijön...
2013. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!