Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel ajándékozzam meg a...

Mivel ajándékozzam meg a páromat (ő a férfi)? Ez az első szülinapja mióta együtt vagyunk. Te mit vettél a párod "első" születésnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Közeledik a párom születésnapja és egyelőre tanácstalan vagyok, hogy mivel lephetném meg. 7 hónapja vagyunk együtt, 34 éves lesz. Különsebb hobbija nincs.


Előre is köszönöm a tippeket!


2013. júl. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor az én szülinapom volt akkor egy hete voltunk együtt, akkor egy szív bonbont kaptam, mikor az övé volt mi is kb 7 hónapja voltunk együtt. ha jól emlékszem egy tortát sütöttem neki és gyertyafényes vacsi volt.
2013. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belbolyhocska válasza:

Mi pöccre pontosan 7 hónapja voltunk együtt akkor. :D


Én meglepi bulit szerveztem neki. Tudtam, hogy vannak dolgok amiket régóta szeretne, de már nem emlékszem mit adtam neki.


Viszont érdemes kipuhatolózni miket szeret. Ha van autója esetleg abba valamit, ezüst karlánc, óra, valamilyen alkoholt (egy jobbféle bort, pezsgőt vagy akár valami rövidet). Bár az is elég jó ötlet, hogy tortát sütsz neki és gyertyafényes vacsi.


Bár én inkább elmennék egy nem túl drága, de mégis jó étterembe vele, ott meginni egy pezsgőt, és esetleg aznapra csináltatsz (vagy sütsz) tortát. Általában belemennek, hogy a végén felszolgálják azt, de azért kérdezd meg. Ezek után elvihetnéd egy éjszakai fürdőbe. :)

2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. : )
2013. júl. 23. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Én élményt adnék:


- vacsora/torta-te sütöd, főzöd

- színház, mozi, koncert jegy

- kirándulás

- ha szereti a krimiket benebezhettek egy nyomozós játékba ( több helyen is van Peste ) vagy te is csinalhatod, hogyvvégig vezeted azokon a helyeken melyekhez emlék fűz. Közben te várod a végén. Az instukciókat plakátokról, emberektől (pl. :pincér), levelekből, rejtvényekből kapja.

- wellness hétvége, nap

- masszázs

- tanfolyam

- közös társastánc tanfolyam, de persze csak ha szetet táncolni

- könyv

2013. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!