Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukának Hétfőn lesz az 50....

Fannybaba8 kérdése:

Anyukának Hétfőn lesz az 50. születésnapja! Viszont még nem tudom mit csináljak neki! nagyon kéne az ötlet! Valami kreatív dolgot szeretnék de persze bármi jól jön! Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 16:13
 1/2 anonim válasza:

Jó lenne tudni, hogy anyukád mit szeret, de van egy ötletem. ANyum öccse csinált nekem régebben ilyeneket.

Veszel damilt, egy kicsit vastagabbal arany színűt vagy bronzot (szerintem abból szebb) és csinálsz belőle egy fát. Kb 20centisen, a törzsnél ugye vastag réteg, szóval a damilt jó sokba hajtod és megcsavarod, az ágakat pedig ilyen 2-3 rétegessel meg tudod csinálni. Az ágak szálaira itt-ott fűzhetsz egy pár szem gyöngyöt, az is szépen megdobja. És akkor veszel neki valami karkötőt, nyakláncot vagy valami kis ékszer és ráakasztod. Nagyon szép ki ékszertartó lehet a fából, csak valami talpat csinálj neki, hogy megálljon.

Na mit szólsz?:)

2013. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Juhj ez nagyon tetszik! Köszönöm! :)
2013. szept. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!