Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 24 éves pasinak mit lehet...

Egy 24 éves pasinak mit lehet venni szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nemsoká lesz a barátom szülinapja,de fogalmam sincs mit vegyek neki.Sajnos túl sok pénzem nincs rá,ezért olcsó ötleteket kérnék,szóba jöhet saját készítésű ajándék is.Előre is köszi.

22L



2013. szept. 29. 01:20
 1/3 anonim válasza:

Barátom 24. szülinapjára tortát sütöttem. Pl. egy tiramisu tortát ki tudsz hozni 1500-2000 Ft-ból. És persze a jó öreg gyümölcstorta is opció, vagy muffinok szívecskét/24-es formálva. :) Emellé készítettem neki kuponokat, amikből meghatározott darabot válthatott csak be, meghatározott ideig (itt lehet kreatívkodni, jókat kitalálni :P). Plusz vettem két jegyet a vadasparkba, ennyi. :)


Amúgy meg a hobbijához kapcsolódóan bármit készíthetsz... barátom sárkányb*zi, úgyhogy csináltam neki egyet, nagyon mutatós, 3D origami technika. Lehet, elcsépelt, de többször vettem neki vicces feliratú zoknikat is, és annyira jó érzés látni, hogy hordja! :D


Ha tudod, írd le, miket szeret, és akkor könnyebb lesz tanácsot adni.

2013. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha szeret gépezni, akkor vennék neki ilyen harcolos, versenyzős számitógépes játékot (az én pasim az ilyenekért nagyon oda van)

Vagy ha nem ilyen , és együtt éltek, akkor érdemes egy fain papucsot, pólót venni..

Vagy például sütsz egy tortát és mellé valami szerelemre jellemzőt (pl: egy szivecskét , vagy egy kis táblát amire rávan irva hogy mindörökké szeretlek, vagy egy vicces kis plüssös..

De pl: Egy üveg bor, mellé dezodor, tusfürdő.. ez is megfelelő ajándék.

2013. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 palacsinta1992 válasza:
erotics ruhát magadnak és egy forró éljszaka kettesbe.. sztem 20 on felül ez felüdülés a férfiaknak:)főleg ha mindig dolgozik:)
2013. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!