Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kislányomnak két hét múlva...

Kislányomnak két hét múlva lesz a szülinapja. Szerintetek muszáj bulit csinálnunk?

Figyelt kérdés
Párom rokonai kitalálták, hogy bulit kell csinálnunk mivel mi is elmegyünk ha ők csinálnak valami rendezvényt. A szűk rokonság is kb 50 főből áll. Hogyan oldjuk meg az egészet?
2013. okt. 2. 15:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A kislányodat kérdezd meg szerintem, hogy szeretné-e. Én kiskoromban gyűlöltem az ilyen nagycsaládos szülinapozásokat, jobban szerettem inkább csak a szüleimmel és a tesómmal ünnepelni.
2013. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a kislányod! Ha nagyobb, akkor biztos örülne egy nagy partinak, ami csak róla szól. Ha kicsi, akkor meg felesleges. Szűrd ki, hogy ki mennyit foglalkozott a lányoddal, és csak azokat hívd meg, aki tényleg közel áll hozzá, mert ez az ő bulija. Nem hiszem, hogy az is 50 fő lenne.
2013. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
*(nem tudom mennyi idős, ha nagyon fiatal persze akkor ne :D)
2013. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem muszáj de lehet hogy veszekedés lenne belőle ha nem lenne ha már annyira benne vannak a rendezésben.Nekem mindig úgy van a szülinapom hogy én,anya,apa,tesó meg esetleg a nagyi kijön hozzánk.Az ismerőseim mindig bulikat csinálnak de én jobban szeretem a szülinapomat úgy megtartani hogy max 6-8 személy és kész.De ha a lányotok is szeretné akkor egy próbát megér,csak előre ki kell gondolni.
2013. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
De leginkább a lányotok véleménye számít.Hisz nem a rokonságnak lesz szülinapja,hanem neki.
2013. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdezném meg a gyereket. 63 négyzetméter a lakásunk, ha akarja ha nem, nincs hova tenni 50 embert.
2013. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
13 éves lesz a lányom. Illik azért meghívni őket mert csak a párom rokonai. De nincs sok pénzünk rá.
2013. okt. 2. 15:36
 8/13 anonim válasza:
13 évesen már nem érdemes.Ennyi idòsen én nem szerettem az ilyen nagycsalados cuccokat.
2013. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kell ezen annyit rágódni. Miért ha muszáj bulit csinálni, de nincs rá pénzetek, akkor kölcsönt veszel fel?

Kit érdekel, hogy az idióta (távolabbi) rokonok, uncsitesók mit szólnak hozzá, hogy nincs buli. Csináljanak maguknak ha akarnak és ha ez nekik gond, hogy Ti bezzeg mentek az Ő rendezvényükre, akkor ne menjetek többet és kész.

Más fa....val a csalánt könnyű verni.


Meg kell mondani, hogy nincs nagy buli, azt jól van.

Meg is érdemled, ha behódolsz nekik!

2013. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kései Sirató ***** válasza:

Szempontok:

1. Mit szeretne a lányod?

2. A lányod nem a korosztályával szeretne ünnepelni inkább?

mert ha igen, akkor csak a vele egykorúakat hívd meg a rokonságból és máris kisebb lesz a létszám.

2013. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!