Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit rajzoljak a nagypapámnak...

Mit rajzoljak a nagypapámnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz a papám születésnapja de nem jut eszembe semmi amit lerajzolhatnék neki. Nincs túl sok időm a tanulás miatt és nem is vagyok túl ügyes ezért nehezeket légyszi ne mondjatok. Szeret régi játékokkal játszani mint pl. Legend of Zelda, Bulder Dash. A szőlőben is szereti eltölteni az idejét és szokott borokat meg pálinkákat is csinálni. Rajzoljak neki valami szőlővel kapcsolatosat vagy az túl egyszerű lenne? Mellesleg korábban erdész volt. Előre megköszönöm a segítségeteket.

2013. okt. 3. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg rajzold le a nagymamát, annak tutira örülne.
2013. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy erdőrészletet, tisztással. Mókus, harkály, őz,nyuszi, sün.
2013. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rajzold le az egész családot egy hordó mellett a kertben. Feldobhatod a képet ha újságból kivágsz oda passzoló képeket és odaragasztod.
2013. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!