Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A paromnak nemsokara lesz a...

Nincsen.nevem kérdése:

A paromnak nemsokara lesz a 18. Szulinapja (fiu) es egyaltalan nincs otletem hogy mit vegyek neki. Mivel gazdag es mindene megvan, ezert meg nehezebb. Valami nagy es emlekezetesre godoltam. Irnatok legyszives sok-sok otletet?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 17:29
 1/5 nogra24 válasza:
Szia! Én javasolnám, hogy gondold végig, van-e a párodnak olyan passziója, hobbija, amit szeret és annak alapján csináltass neki egy egyedi pólót. 3-4 nap alatt megvan és annál egyedibbet nem nagyon tudok elképzelni. Példa: a férjem nemrég töltötte az 50-et. Nagy koponya motívum mániás, így kapott egy olyan pólót, aminek az elején egy A/5-ös nagyságú halálfej volt, a hátulján pedig egy 50-es bekarikázva...pont ilyen ruhája biztosan nincs rajta kívül senkinek... :-) Szerintem a kedvesed is örülne valami hasonlónak!
2013. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlenül valami drágát kell neki venni, ha tényleg nagyon gazdag és akar valamit akkor megtudja magának venni. Az a lényeg, hogy szeretetből add. Egyébként a póló ötlet nem rossz.
2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Főzzél vacsorára "husos rizst Ottó módra" Egy szál gyertyával az asztalon, kellemes vacsora.
2013. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jah dd nem is bihtos hogy szereti a husos rizst
2013. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha netán vega lenne az illető, a hús helyett lehet sütni tököt, szólyát, gesztenyét!

Ha én lennék 18. gazdag és... akkor én csak annak tudnék örülni, ami meghitt, szép, és egyedi. Ettől lessz felejthetetlen!

2013. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!