Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férjem születésnapjára keresek...

Férjem születésnapjára keresek ötleteket várandósan?

Figyelt kérdés
Azért írtam ide a kérdést, mert kismama vagyok, már egész nap itthon vagyok, minimálisan tudok csak "mozogni", csak itt a környéken, autóm nincs. Ezért olyan ajándékötleteket keresek, amiket internettel meg tudok valósítani, nem kell elmennem itthonról. A pici nem születik még meg a születésnapjáig, de szeretnék valami szép emléket adni neki, ami arra emlékezteti, hogy édesapa lesz. Mit javasoltok? Minden ötletet köszönök előre is! :)
2013. okt. 22. 11:27
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire értesz hozzá, de készíthetnél egy pár perces kisfilmet saját zenével saját fényképekből. A gépen meg tudod nézni hogy alapból van-e windows movie maker programod (legtöbb gépen rajta van, de letölteni sem nagy ördöngösség). Ez egy nagyon egyszerű kis videó szerkesztő, szinte csak bele kell húzogatni a fájlokat. Biztos vannak pocakos képeitek, azt is bele lehetne rakni és így ez is egy szép emlék lehetne. :)

Ha esetleg segítség kell szívesen segítek.

37 hkm

2013. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen :))) Most volt az évfordulónk, megcsináltam egy ilyet, majdnem egy órás lett, nagy sikere volt. Nekem is ez jutott eszembe először, tényleg remek ötlet. De most kifogytam az ihletből.
2013. okt. 22. 11:49
 3/4 anonim válasza:

És mondjuk olyat lehetne, hogy amennyi éves, a példa kedvéért mondjuk ha 25 akkor a 25 számot egy nagy táblára fényképekből kirakni. Ehhez annyi hogy a nyomtatást papír beszerzést helyben, településen meg tudod-e oldani.

Vagy esetleg ha a fényképeknél maradunk akkor héliumos lufikra lehetne akasztgatni és mondjuk a nappaliban vagy szobában felengedni amikor belépne nagyon meglepődne. Ez is lehetne annyi lufi ahány éves. Viszont itt is problémás lehet a héliumos lufi, hogy annak a beszerzése mennyire megoldott... :S Meg ez annyira nem maradandó viszont biztos meglepődne. :)

Most más nem jut eszembe... :)

(1. voltam)

2013. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon ötletes vagy, köszi szépen! :D

Erre még soha nem gondoltam, de remek! :) :) :)

2013. okt. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!